Middle-earth : Shadow of War با قبیله ی « وحشی » آشنا شوید
نویسنده:بهنام رئوف نیا
ارسال شده در:22 شهریور 1396، 14:59

Middle-earth : Shadow of War با قبیله ی « وحشی » آشنا شوید

Middle-earth یا سرزمین های میانه سری بازی های برگرفته از رمان های سلسله ی افسانه ها نوشته ی جی.آر تالکین است که سری فیلم های مشهور «ارباب حلقه ها» و «هابیت» از روی آن ساخته شده است. جدیدترین نسخه از این سری « سایه ی جنگ » یا Shadow of War نام دارد که قرار است 10 مهر در سراسر جهان منتشر شود. داستان سایه ی جنگ مربوط به بخشی از سلسله افسانه های تالکین است که در دروره ی میان داستان های ارباب حلقه ها و هابیت اتفاق می افتد. Middle-earth : Shadow of War محصول شرکت سازنده ی Monolith است و انتشار آن توسط شرکت های زیرمجموعه ی غول فیلم سازی وارنر برادرز انجام می شود.

Middle-earth

سایه ی جنگ مانند دیگر نسخه های سری سرزمین های میانه داستان جنگ تیره های مختلف از موجودات دنیای افسانه ها است. اورک ها، انسان ها، الف ها، دوورف ها و غیره. تیره ی اورک ها از قبایل گوناگونی تشکیل شده است که امروز یکی از آن ها را معرفی می کنیم. قبیله ی « فِرال » یا « وحشی » جدیدترین نوع شناخته شده از بازی « سایه ی جنگ » است. این قبیله در داستان اینگونه توصیف شده است:

« موجوداتی که با دندان و پنجه به شکار دشمن می روند و تا آن را از بین نبرد از پای نمی نشینند ».

« وحشی » آخرین تیره از موجودات «سرزمین های میانه» است که کمپانی Monolith پیش از انتشار بازی معرفی کرده است. مردمان قبیله ی وحشی به رقص های اورکی علاقه دارند. آن ها موجوداتی درنده خود هستند و علاوه بر ظاهر ترسناک، همواره می کوشند بر دل دشمنانشان دلهره بیاندازند. به لحاظ رفتاری مردم قبیله ی وحشی بسیار شبیه دیگر قبایل اورک هستند. وحشی ها هم مثل تمام اورک ها دوست دارند خود را در برابر شما قرار دهند و تبرشان را در صورتتان فرود بیاورند.

Middle-earth

قبیله ی وحشی به لحاظ نژادی دارای تیره ی حیوانی هستند. رفتار آن ها نسبت به هم تیره های اورک خود بیشتر به رفتار حیوانات شباهت دارد. آن ها علاقه ی فراوانی به استفاده از جمجمه ی حیوانات به جای کلاه دارند. محل زندگی قبیله ی وحشی دارای دژی بدوی است. نام این محل « مامن هیولاها» است و از هر دژی در سرزمین موردور خوفناک تر است. وحشی ها برای دیگران تنها یک پیام دارند: « دندان و چنگال در انتظار شماست، به زودی بلعیده خواهید شد! »

 

 

منبع:  pcgamer

850x439 (1024x529)
163.43 KB
اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha