گوگل روی یک تابلو به رویداد 12 مهر در مورد گوشی های خود اشاره می کند

گوگل روی یک تابلو به رویداد 12 مهر در مورد گوشی های خود اشاره می کند
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

شرکت گوگل در یک بیلبور اشاره کرده است که رویداد تلفن این شرکت در تاریخ 12 مهر برگزار می شود. و اگر چه تصاویری از پیکسل 2 یا پیکسل XL2 در این بیلبورد دیده نمی شود، و گوگل به طور مستقیم اعلام نکرده است که در رویداد روز 12 مهر چه دستگاه هایی معرفی خواهند شد. به جز این که گفته است: دستگاه های جدیدی معرفی خواهد شد که جایگزین نسل فعلی پیکسل و پیکسل XL می شود. در این بیلبورد دو بخش اطلاعاتی وجود دارد که نشان می دهد، احتمالاً منظور گوگل این است. مورد اول این است که روی تابلو نوشته شده: “از تلفن خود بیش تر سوال بپرسید!” این جمله به این موضوع اشاره دارد که گوگل تلقن های جدیدی نشان خواهد داد که قادر به انجام کار های بیشتری برای کاربران هستند. علاوه بر این، لوگوی شرکت و یک تاریخ در پایین تابلوهای تبلیغاتی وجود دارد که به وضوح 12 مهر (4 اکتبر) است که به این معنی است که احتمالا تاریخ یک رویداد است.

البته در حال حاضر دقیقاً مشخص نیست که عبارت “از گوشی خود بیش تر سوال بپرسید”، به چه صورت در گوشی پیکسل 2 و پیکسل XL2 خود را نشان خواهد داد. این یک بیانیه بسیار مبهم است. در ابتدا می توان آن را به معنای واقعی کلمه در نظر گرفت که دستیار گوگل می تواند روی این گوشی ها به کار گرفته شود. اما همچنین می تواند یک بیانیه تصویری نیز باشد.

با این حال، ما می دانیم اطلاعات لو رفته و شایعات در این خصوص به چه صورت هستند؛ دو گوشی که سازندگان آن ها متفاوت هستند. طراحی گوشی کوچک تر مشابه گوشی اصلی است و گوشی بزرگ تر تقریباً مشابه ال جی V30 است. البته انتظار می رود یک نسخه جدید تر اندروید اوریو با چندین مشخصه بیش تر به آن ها اضافه شده باشد. و البته برخی برنامه ها و سرویس ها نیز به روز رسانی شده باشند.

با توجه به این همه، نباید بیش از حد تعجب برانگیز باشد که گوگل یک رویداد را در این روز برگزار می کند تا گوشی های جدید خود را در این سال به نمایش بگذارد. دلیل انتخاب 12 مهر این است که سال گذشته در این روز رسماً گوشی های پیکسل و پیکسل XL توسط گوگل معرفی و اعلام شدند. و گوگل در سال های قبل نیز در این روز رویداد هایی برای معرفی سایر محصولات خود برگزار کرده است. لازم به ذکر نیست که شایعات موجود پیش از این هم خاطر نشان کرده بودند که گوگل گوشی های جدید خود را دقیقاً در روزی معرفی خواهد کرد که در سال گذشته انجام داده است. این جزئیات بیان گر این است که گوگل مایل است یک تاریخ ثابت برای معرفی محصولات آینده اش در نظر بگیرد. زیرا آن زمان برای مردم آشنا است و واقعاً هیچ دلیل منطقی برای تغییر آن وجود ندارد.

البته شایعاتی نیز وجود دارد که گفته می شود، گوگل رویداد سالانه خود را به جای 12 مهر، امسال 13 مهر برگزار خواهد کرد. اگر این تابلو بیان گر هر چیزی باشد، به نظر نمی رسد که گوگل برنامه ای برای تغییر تاریخ معرفی شناخته شده خود داشته باشد. یک بیبلورد ساده با یک پیام نسبتاً غیر مرتبط و یک تاریخ، ممکن است هیچ ارتباطی با نسل بعدی دستگاه های گوگل نداشته باشد! رویداد I/O گوگل که در اوایل سال جاری برگزار شد، تنها تاریخ دیگری در سال است که گوگل محصولات خود را به مصرف کنندگان معرفی می کند. اما در آن کنفرانس، محصولات پیکسل جدید معرفی نشد. و البته مدت ها است که گوشی های گل سر سبد گوگل در رویداد I/O معرفی نمی شوند. بنابراین به نظر می رسد سناریویی که بیش تر قابل قبول است، این باشد که مصرف کنندگان انتظار داشته باشند تا بیش تر در این مورد بدانند و همچنین برای اولین بار به طور رسمی گوشی های پیکسل 2 و پیکسل XL2 را در تاریخ 12 مهر ببینند.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.9 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.4 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.3 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 920 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood