نویسنده:بهنام رئوف نیا
ارسال شده در:23 شهریور 1396، 17:29

دار و دسته ی Destiny 2 در عرض 6 ساعت اولین Raid را فتح کردند

اولین Raid بازی Destiny 2 امروز صبح روی شبکه رفت. این Raid که Leviathan نام داشت نخستین تجربه ی سیاه چاله ای بازی بود که مدت ها از اعلام آن می گذشت. طرفداران و کاربران Destiny 2 که به شدت منتظر آنلاین شدن این بخش بودند به شدت به آن هجوم آوردند. ساعاتی بعدی یک تیم از بازیکنان موفق شد آن را به پایان برساند.

همانطور که می دانید Raid ها سیاه چاله های سختی هستند که برای Destiny 2 طراحی می شوند و به تدریج به بازی اضافه می شوند. Leviathan نخستین Raid بازی بود. Raidها به سختی و چالش بسیار معروف هستند و برای گذر از آن ها باید دقت و هوش زیادی داشت. این بخش از بازی علاوه بر دشواری معمول حالت معمایی هم دارد و به گونه ای طراحی شده که بازیکنان مدتی درگیر آن باشند و همه به راحتی نتوانند آن را فتح کنند.

 

 

از میان بازیکنان Destiny 2 تنها آن هایی می توانند Raid ها  را انجام دهند که نیروی بالایی داشته باشند و مدت زیادی روی این بازی کار کرده باشند. با این وجود فتح Raidها حتا برای اینبازیکنان هم بسیار سخت است زیرا یافتن راه برای جلو رفتن در این بخش مشکل است. Raidها از نوع PvE (بازیکن بر محیط) هستند و در واقع سخت ترین نوع این سبک از بازی محسوب می شوند. جذابیت Raid برای طرفداران Destiny 2 بالاست و این خود مهم ترین دلیلی است که آن ها توانستند نخستین Raid را تنها در 6 ساعت تمام کنند.

تیمی که نخستین Raid  بازی یعنی Leviathan را فتح کرده Legend یا اسطوره نام دارد و اگر نسخه ی اول بازی (Destiny 1) را انجام داده باشید حتما با تیم اسطوره آشایی دارید.

 

 

منبع:   gamespot

 

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha