مایکروسافت یک رویداد واقعیت ترکیبی (Mixed Reality) را در 3 اکتبر برگزار می کند
نویسنده:فرشید وثوق
ارسال شده در:28 شهریور 1396، 21:00

مایکروسافت یک رویداد واقعیت ترکیبی (Mixed Reality) را در 3 اکتبر برگزار می کند

دنیای واقعیت مجازی، خیلی شگفت انگیز است. امروزه نیز افراد و برندهای بسیاری به سمت این حوزه گرایش پیدا کرده اند. اما ورود به این حوزه از تکنولوژی نیازمند دانش بسیاری است.

همانطور که اشاره شد برندهای بسیاری برای جذب کاربران دنیای تکنولوژی به این سمت کشیده شده‌اند. از مایکروسافت گرفته تا سامسونگ با هدست‌های واقعیت مجازیشان. ولی باید اذعان داشت که هر کدام از این برندها خود را نفر اول این حوزه می دانند و دیگران را قبول ندارند.

در همین راستا، مایکروسافت در تاریخ 3 اکتبر یک رویداد واقعیت ترکیبی (Mixed Reality) برگزار می کند تا درباره آخرین تلاش های واقعیت ترکیبی (Mixed Reality) بحث و تبادل نظر نماید. این شرکت دعوت نامه‌ها را فقط برای کسانی ارسال کرده که در سانفرانسیسکو هستند؛ چون این رویداد بزرگ در همین شهر برگزار می شود.

الکس کپیمن، رئیس هیئت مدیره ارتباطات مایکروسافت، توضیح می دهد که: «این شرکت تجربه نهایی در مورد واقعیت ترکیبی (Mixed Reality) را در رایانه های شخصی ویندوز 10» ارائه خواهد کرد.

وی افزود: “ما یک نسخه پیش تولید از Wndows 10 Mixed Realality را آماده کرده‌ایم و خیلی به آن علاقه مند هستیم. اما مشخص نیست که شرکت چه پیش بینی نسبت به آینده آن کرده است. ولی من تصور می کنم که احتمالا بعضی از بازی ها و برنامه های جدید VR را پشتیبانی می‌کند”.

منبع: thenextweb

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha