به روزرسانی Super Mario توسط Nintendo با شخصیت و حالت جدید
نویسنده:فرشید وثوق
ارسال شده در:02 مهر 1396، 13:00

به روزرسانی Super Mario توسط Nintendo با شخصیت و حالت جدید

نینتندو (Nintendo ) یکی از کمپانی‌های بزرگ در حوزه‌ی بازی و کنسول‌های آن است. شرکتی که سابقه‌ی بسیاری در این حوزه دارد و اگر سری به بازی‌های گذشته بزنیم، خاطره‌ی بازی‌های زیادی را در ما زنده خواهد کرد.

در همین راستا کمپانی Nintendo به روز رسانی خود برای بازی سوپر ماریو را در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) برای سیستم عامل‌های iOS و آندروید اجرا خواهد کرد، که شامل یک حالت، شخصیت و محیط جدید است.

به روز رسانی حالت جدید با نام Remix 10 معرفی خواهد شد که به طور تصادفی 10 بخش از سطوح مختلف بازی را سریع و پیوسته رد می‌کند و پاداش بازیکنان با مدال رنگین کمان اهدا می‌گردد.

تکمیل مراحل مختلف به بازیکنان اجازه خواهد داد که شاه‌زاده دیزی را نجات دهند و پس از آن در طول بقیه بازی با عنوان او بازی کنند. بازیکنان همچنین قادر به وارد شدن یک محیط جدید به نام «جهان ستاره» خواهند بود که شامل 9  مرحله‌ی جدید، دشمنان و برخی gameplay mechanics اضافی است.

Polygon یادداشت می‌کند که برخی به روز رسانی‌های جزئی دیگر وجود دارد که بازیکنان می‌توانند اقلام جدید را برای Mushroom Kingdom تهیه و هم چنین در حین بازی به موسیقی گوش دهند.

و در نهایت این که نینتندو  قیمت محصولات خود را به طور موقت از ۱۲ سپتامبر (۲۱شهریور) تا ۱۲اکتبر (۲۰مهر) کاهش داده است.

منبع: theverge

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha