گوشی Pixel 2 گوگل با محافظ قوی صفحه نمایش به بازار می آید
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:08 مهر 1396، 22:00

گوشی Pixel 2 گوگل با محافظ قوی صفحه نمایش به بازار می آید

گوگل امیدهای زیادی درباره گوشی های  Pixel 2 و Pixel 2XL دارد. برای اینکه این موضوع به شما هم ثابت شود کافی است به تبلیغات گوگل درباره این گوشی ها توجه کنید. در آگهی های تبلیغاتی تهیه شده گوگل، این شرکت صدها پرسشی که عموما مردم درباره تلفن های هوشمند  می پرسند را نشان میدهد، مثلا سئوالاتی مثل : مشکل باتری گوشی تلفن من چیست؟ چرا تلفن هوشمند من دائما و سریع حافظه اش پر می شود ؟  چرا تلفن من عکس های تار می گیرد؟ چرا تلفن من کند کار می کند؟ و خیلی سئوالات دیگر، سئوالاتی هستند که در تبلیغات و آگهی های تلویزیونی و غیر تلویزیونی توسط گوگل طراحی شده است.

گوگل قرار است در تاریخ 4 اکتبر رسما از این دو گوشی رونمایی کند و ویژگی های این دو گوشی، یعنی  Pixel 2 و Pixel 2 XL برای کاربران روشن تر خواهد شد.

pixel 2

سال گذشته، HTC  تقریبا شبیه به یک شبح پشت سر گوشی های پیکسل گوگل حرکت می کرد و حالا امسال با آمدن گوشی  Pixel 2 قضایا کمی تغییر کرده است. البته امسال شرکت الجی هم بعد از گوشی پیکسل 2 گوگل جای خواهد گرفت.

البته گفته می شود گوشی Pixel 2XL شباهت هایی هم با گوشی  LG V30دارد. ولی سئوال اینجاست که طراحی گوشی  Pixel 2 از کجا الهام گرفته شده است؟ بر اساس تصاویری که از این گوشی منتشر شده است، متوجه شدیم که صفحه محافظ قابل اطمینانی برای مدل های جدید پیکسل طراحی شده است که نشان می دهد طراحی این گوشی به گونه ای است که چند سالی کار کند. حاشیه های بالا و پایین گوشی به اندازه کافی ضخیم هستند و شاید این گوشی اصلا یک گوشی بی حاشیه نباشد و صفحه نمایش لبه به لبه نداشته باشد.

 در عوض، به نظر می رسد اسپیکرهای استریو دو طرفه، می تواند تولید صدای بهتری بکند و البته باید ببینیم به چه صورتی در گوشی جای خواهد گرفت و طراحی آن به چه صورتی خواهد بود.

از سوی دیگر، پوشش حفاظتی Pixel 2 XL برای صفحه نمایش گوشی، به گونه ای طراحی شده است که نشان می دهد گوشی  Pixel 2 XL یک گوشی مدل 2017 با صفحه نمایش بی حاشیه است و جای طرح هیچ سئوالی را باقی نمی گذارد. البته این احتمال وجود دارد که هر دو پوشش حفاظتی که تصاویر آن به بیرون درز پیدا کرده است کاملا تقلبی و جعلی باشند. البته چند روزی به رونمایی  Pixel 2 و Pixel 2 XL  بیشتر باقی نمانده است و اگر تا چهارشنبه آینده صبر کنید این سئوالات شما پاسخ داده خواهد شد.

منبع : phonearena

 

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha