ربات موزیک اپل به مسنجر فیسبوک آمد
نویسنده:بهنام رئوف نیا
ارسال شده در:14 مهر 1396، 21:13

ربات موزیک اپل به مسنجر فیسبوک آمد

سرویس موزیک اپل یا Apple Music حالا روی مسنجر فیسبوک در دسترس قرار گرفته است. این سرویس که به صورت ربات وارد مسنجر فیسبوک شده به کاربران امکان می دهد به آهنگ های کامل دسترسی داشته باشند. تنها شرط لازم برای استفاده از یک ربات عضو بودن در سرویس مورزیک اپل است. این اتفاق قدم بعدی پس از اضافه شدن سرویس Spotify است که امکان ایجاد پلی لیست گروهی را با خود آورده است و باعث کمک گرفتن کاربر از هوش مصنوعی می شود.

برای استفاده از این قابلیت جدید کافی است مسنجر فیسبوک را روی موبایل یا مرورگر کامپیوتر خود باز کنید و عبارت Apple Music را جستجو کنید، همانطور که نام دیگران را در فیسبوک جستجو می کنید. همچنین می توانید ربات موزیک اپل را به مکالمه ی خود با فرد دیگری اضافه کنید و آهنگ های مورد نظرتان را در چت ها به اشتراک بگذارید.

همانطور که انتظار می رفت ربات موزیک اپل نسبت به نام هنرمندان، آلبوم ها و آهنگ ها واکنش نشان می دهد. علاوه بر این به وسیله ی اموجی های مشخص می توان مستقیما وارد پلی لیست شد. البته ربات موزیک اپل در مسنجر فیسبوک نمی تواند به خوبی اموجی ها را تبدیل به متن کند. برای نمونه اموجی ? به جای موزیک دنس به رقصنده معنا می شود.

موزیک اپل

فیسبوک در کنفرانس F8 خود که برای توسعه دهندگان نرم افزار برگزار شد، اضافه شدن این قابلیت را به سرویس های خود اعلام کرد. در حالی که بخش افزوده ی Spotify تنها امکان دسترسی به تکه های بریده شده ی آهنگ ها را به کاربر می دهد، قابلیت جدید ربات موزیک اپل تمام آهنگ ها را برای کاربران پخش می کند.

کسانی که سرویس موزیک اپل عضویت ندارند، می توانند به پیش پرده ی 30 ثانیه ای آهنگ ها گوش کنند و آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. می توان از درون خود مسنجر در سرویس استریم موزیک اپل ثبت نام کرد. این چیزی است که خود کمپانی اپل می خواهد زیرا می تواند از آن به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده کند.

Apple Music به لحاظ شمار مشترکان در سراسر جهان از سرویس Spotify عقب تر است. در حالی که 30 میلیون نفر در سرویس موزیک اپل ثبت نام کرده اند، Spotify در جهان بیش از 60 میلیون مشترک دارد که با پرداخت پول در این سرویس ثبت نام کرده اند.

 د

موزیک اپل

 

منبع: gadgets

 

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha