عرضه گوشی Moto X4 با اندروید وان تا دو هفته به تاخیر افتاد
نویسنده:فرشید وثوق
ارسال شده در:19 مهر 1396، 13:00
اربعیناربعین

عرضه گوشی Moto X4 با اندروید وان تا دو هفته به تاخیر افتاد

موتو ایکس 4 (Moto X4) اولین تلفن همراه با اندروید وان در ایالات متحده می‌باشد که قرار است به طور انحصاری و از طریق پروژه Fi فروخته شود. اما مشتریانی که پیش‌تر این گوشی را سفارش داده‌اند، اکنون با تاخیر دو هفته ای در حمل و نقل و دریافت مواجه هستند.

یکی از مشتریان ایمیلی را که بابت تاخیر از سمت پروژه Fi دریافت کرده بود را در شبکه اجتماعی ردِدیت به اشتراک گذاشته است که محتوای آن پیام به شکل زیر می‌باشد:

«با تشکر از شما برای سفارش گوشی موتو ایکس 4 (Android One Moto X4) جدید که از طریق پروژه Fi ارائه می‌گردد. تاخیر در حمل و نقل بر روی تولید دستگاه جدید شما تاثیر گذاشته است و دستگاه شما بین تاریخ های  10/18 تا 10/25 به برای شما ارسال می گردد. به محض ارسال سفارش شما، تأییدیه پست را دریافت خواهید کرد، پس اصلا نگران نباشید. اگر تصمیم شما عوض شده و در نظر دارید گوشی قدیمی خود را جایگزین گوشی جدید کنید، به مدت 30 روز از زمان دریافت گوشی موتو ایکس 4 فرصت دارید تا گوشی قدیمی خود را ارسال نمایید.»
گوگل متوجه است که این تاخیر تولید تا چه حد باعث نارضایتی می‌گردد، اما به خاطر موفقیت اندروید وان در ایالات متحده آمریکا، امیدوار است که این مشکل بیش از حد بزرگ نشود.

در ابتدا قرار بود، به مشتریانی که موتو ایکس 4 (Android One Moto X4) از قبل سفارش داده اند و پست سفارشی را انتخاب کرده اند، گوشی هایشان را در این هفته تحویل دهند. اما اکنون باید یک یا دو هفته دیگر منتظر بمانند تا بتوانند دستگاه جدید خود را در دست بگیرند. خلاصه اینکه، امیدواریم گوگل و موتورولا موفق شوند تا مشکلات پیش آمده را مدیریت کنند تا هرچه سریع تر گوشی در دسترس قرار گیرد.

منبع: androidcentral

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha