با به روز رسانی iOS 11 آیفون یا آیپد خود را بدون استفاده از دکمه پاور خاموش کنید
نویسنده:زینب حاجی قربانی
ارسال شده در:23 مهر 1396، 11:30

با به روز رسانی iOS 11 آیفون یا آیپد خود را بدون استفاده از دکمه پاور خاموش کنید

بنا به تغییراتی در طراحی، شما دیگر نمی‌توانید از دکمه‌ای به طور مستقیم برای خاموش کردن آیفون یا آیپد خود استفاده کنید. در این راستا، فرض کنید دکمه پاور (Sleep /wake) این دستگاه‌ها خراب شده و دیگر کار نمی‌کند. در نتیجه فشردن دکمه پاور یا هوم، دستگاه شما را ری استارت نخواهد کرد. از آن جایی که آیفون 7 یک دکمه فیزیکی هوم ندارد، تغییری در طراحی این گوشی ایجاد شد. برای ری استارت کردن گوشی، کاربران می‌بایست به مدت 3 ثانیه دکمه پاور را نگه داشته و در عین حال دکمه کم کردن صدا را نیز نگه دارند. اما مجدداً فرض کنید، این روش هم کار نمی‌کند.

آیا روشی برای خاموش کردن آیفون یا آیپد وجود دارد که نیاز به هیچ دکمه‌ای نداشته باشد؟ البته مشخص است که همواره با اتمام باطری، آیفون یا آیپد شما به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد و نیازی به هیچ دکمه‌ای ندارد. البته این یک راه حل عملی نیست، هرچند می‌توانید آن را انجام دهید. با این حال، در به روز رسانی iOS 11 ، یک روش مبتنی بر نرم‌افزار وجود دارد که دستگاه iOS شما را خاموش می‌کند. برای این کار مسیر زیر را دنبال کنید:

آیفون

تنظیمات > عمومی > خاموش کردن > سپس دکمه پاور را به سمت راست سوئیپ کنید.

علاوه بر این‌که احتمال خرابی یا بروز مشکل می‌تواند منجر به عدم کار کردن دکمه هوم شود، ممکن است دلایل دیگری نیز وجود داشته باشد که بر اساس آن شما نخواهید از دکمه فیزیکی برای خاموش کردن استفاده کنید. به هر دلیلی، اگر شما برای خاموش کردن آیفون یا آیپد خود با استفاده از روش‌های معمول، دچار مشکل شده‌اید، به یاد داشته باشید که با نصب iOS 11، شما می‌توانید آیفون یا تبلت خود را با چهار گام ساده که اشاره شد، خاموش کنید.

منبع: phonearena

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha