قاب لوکس گوشی آیفون، به قیمت 1345 دلار به بازار آمد!

قاب لوکس گوشی آیفون، به قیمت 1345 دلار به بازار آمد!
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

برچسب قیمت قاب آیفون تیتانیومی گران تر از خود گوشی و عدد 1345 دلار را نشان میدهد! همیشه این موضوع در ذهن ما شکل گرفته است که برند محبوب اپل، یکی از گران ترین برندهای بازار است. برخی از کاربرانی که گوشی های اپل را در دست خود می گیرند، به این نکته توجه می کنند و دوست دارند گرانترین گوشی را داشته باشند. افراد یهستند که واقعا لوکس بودن محصول و بالا بودن قیمت آن برایشان اهمیت دارد.

حالا تصورش را بکنید، برای این گوشی گران قیمت اپل، شما بخواهید قابی خریداری کنید که از قیمت خود گوشی هم بالاتر باشد!

هیجان زده نشوید، شرکت Gray  قابی از جنس تیتانیوم تولید کرده است که جزو محصولات لاکچری سنگاپور به بازار آمده است. برچسب قیمت این قاب آیفون، شما را شگفت زده می کند.

درست است، قیمت این قاب از قیمت خود گوشی آیفون بالاتر است!  این قاب تیتانیومی،  1،1345 دلار قیمت دارد.

شاید برای شما هم این سئوال پیش بیید که علت گران بودن قیمت این قاب چیست ؟

شرکت Gray در مورد قیمت این قاب اعلام کرده است که این قاب آیفون از جنس تیتانیوم تهیه شده است و در ساخت آن از تینانیم جامد مرغوب به کار گرفته شده است. هر قاب دارای شماره سریال مخصوصی است که در داخل قاب حک می شود و در اصل شناسنامه آن قاب با همین شماره سریال مشخص می گردد.

این قاب می  تواند بسیار خوب از تلفن آیفون شما محافظت کند. با اینکه در بازار محصولات لوکس، ابتدا به برند و زیبایی طراحی آن اهمیت داده می شود، ولی این محصول در کنار نام و نشان و زیبایی از کیفیت هم برخوردار است.

قابی که در تصویر مشاهده می کنید، برای آیفون 8 پلاس طراحی شده است. برای اینکه مطمئن شوید رقم قیمت را درست متوجه شده اید، بای به شما بگوییم این قاب واقعا 1345 دلار قیمت دارد.

این قاب در جعبه مخصوصی قرار می گیرد و زیبایی آن برای هدیه دادن ، وقتی در داخل جعبه قرار دارد، دو صد چندان می شود. کیفیت بالا و وزین بودن آن چشمگیر است و حفاظت از گوشی شما با این قاب بیمه شده است.

قاب از دو قسمت اصلی تشکیل شده است که در دو طرف گوشی آیفون قرار می گیرد. رنگ آن سفارشی و ترکیبی از رنگ رنگین کمانی است. همان طور که گفتیم قاب، یکپارچه نیست بلکه از دو قسمت تشکیل شده است و در هر قسمت، شماره سریالی در بدنه آن حک شده است.

سایر جزئیات هم در داخل بدنه قاب لیزر شده است. هم چنین نام شرکت Gray نیز که سازنده قاب است در روی بدنه قاب حک شده است.

 دو قطعه قاب در دو طرف گوشی قرار می گیرد و به آن محکم می شود. البته در داخل قسمت فلزی، نوار لاستیکی نازکی تعبیه شده است تا به محکم شدن قاب به گوشی کمک کند. پس نگران باز شدن و یا شل شدن گوشی آیفون تان در قاب تیتانیومی نباشید.

قاب

بافت بدنه فلزی تیتانیومی واقعا زیبا است و رنگ زیبای رنگی کمانی آن منحصر به فرد است. البته کاربران آیفونی که از این فریم استفاده می کنند برای حافظ از صفحه نمایش گوشی ، باید به صورت جداگانه محافظ صفحه نمایش هم خریداری کنند. البته کسی که می تواند چنین هزینه ای برای یک قاب لوکس پرداخت کند، قطعا خرید یک صفحه محافظ برایش دیگر اهمیتی ندارد.

البته هنوز تست دوام و استحکام روی این فریم انجام نشده است، ولی شواهد امر نشان می دهد که فریم محکمی است و می تواند گوشی ار از ضرباتی که ممکن است در اثر افتادن به گوشه های فریم وارد شود، محافظت کند.

لبه های فریم زاویه دار است و همین طراحی ظریف زاویه دار، زیبایی بیشتری به گوشی داده است.

خب ، آیا شما هم دوست دارید یکی از این فریم های لوکس برای گوشی آیفون تان خریداری کنید؟

 

دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood