اپل اصراری به خرید آیفون X توسط شما ندارد!
طاهره غلامیان
نویسنده:طاهره غلامیان
ارسال شده در:29 مهر 1396، 15:00

اپل اصراری به خرید آیفون X توسط شما ندارد!

طبق گزارشات منتشر شده ، میزان فروش آیفون 8 کمتر از آن‌چیزی بود که اپل انتظارش را داشت. این شرکت که امیدوار بود با معرفی تلفن‌های هوشمند جدیدش بتواند خود را از کاهش سودی که در پیش گرفته بود، برهاند ، اکنون چه برای رهایی از این روند مالی، چه تدبیری خواهد کرد؟ آیا بر روی سود حاصل از فروش آیفون X برنامه ریزی کرده یا فکر دیگری در سر دارد؟ به گزارش رویترز ، انتظار می‌رود میزان فروش آیفون X در اولین عرضه رسمی ، 3 تا 3.5 میلیون دستگاه باشد. بسیاری از علاقمندان و طرفداران اپل می‌توانند تا اواخر سال 2017 و اوایل سال 2018 ، آیفون X محبوب خود را در اختیار داشته باشند.

جالب است بدانید با توجه به قیمت بالای 1000 دلار آیفون X ، اپل برنامه‌ریزی مالی خود را بر روی فروش گوشی های ارزان‌تر خود مانند آیفون 8 و یا حتی آیفون 7 قرار داده است.

بنابه گفته یکی از خرده‌فروشان ، کارمندان اپل اصراری بر فروش آیفون X به مشتریان خود ندارند ، بلکه برعکس ، در زمان خرید به مشتریان توصیه می‌کنند که یک تلفن همراه با قیمت مناسب برای خود یا عزیزانشان خریداری کنند.

گفته می‌شود در جشن افتتاحیه فروشگاهی در حاشیه رودخانه شیکاگو ، یکی از مدیران فروش اپل به کارمندان خود اینگونه گفته است:

«ما با این شعار در اینجا جمع شده‌ایم «یک آیفون برای همه» ! زمانی‌که یک مشتری به شما مراجعه می‌کند ، اگر خردسال ، حدودا 6 یا 7 ساله باشد، چه چیزی نیاز دارد؟ اگر خریدار، از دستگاه دیگری نیز استفاده می‌کند، برای خرید هم به فروشگاه ما آمده، دقیقا چه چیزی نیاز دارد؟ ما این‌کار را با مک و آی‌پد می‌کنیم، چرا این رویه را برای آیفون انجام ندهیم؟»

وی در ادامه اضافه کرد که ارتباط مداوم با مشتری در بلندمدت سود بسیار بیشتری نسبت به فروش خواهد داشت. رضایت مشتری از محصول ، منجر به تبلیغ و جذب مشتری‌های بیشتری خواهد شد.

اینطور که به نظر می‌رسد اپل درآمد و سود خود را بر روی آیفون‌های ارزان قیمت خود نهاده تا بتواند با فروش بیشتر ، به سود بیشتری دست پیدا کند.

منبع bgr

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha