در حال حاضر گوگل لنز برای کاربران گوشی پیکسل 2 و 2XL قابل دسترسی است
نویسنده:فرشید وثوق
ارسال شده در:03 آبان 1396، 10:00

در حال حاضر گوگل لنز برای کاربران گوشی پیکسل 2 و 2XL قابل دسترسی است

گوگل لنز (Google Lens) مشکلات و موانع فراوانی را پشت سر گذاشت تا اینکه پس از معرفی گوشی های پیکسل 2 و پیکسل 2 XL شروع به کار کرد. حال به نظر می رسد که این ویژگی برای برخی از کاربران دارای دستگاه های پیکسل گذشته نیز فعال و قابل دسترسی خواهد بود.

به گفته برخی از کاربران شبکه اجتماعی ردِدیت، به تازگی با باز کردن گوگل فوتوز (Google Photos) پیامی دریافت می‌کنید که می توانید به دستگاه پیکسل خود برنامه پیش نمایش گوگل لنز (Google Lens) را اضافه نمایید. به عبارت دیگر، در پاپ آپی که باز می‌شود دو گزینه وجود دارد که یکی برای تایید شروع تنظیمات مربوط به گوگل لنز می‌باشد و دیگری برای تعویق این تنظیمات است.

در حال حاضر گوگل لنز برای کاربران دارای پیکسل 2 و XL قابل دسترسی است

خوب است بدانید با انجام تنظیمات گوگل لنز، آیکون اطلاعات (information icon) بر روی هر عکس در گوگل فوتوز با یک نماد لنز جدید جایگزین خواهد شد. هنگامی که این ویژگی جدید را لمس و انتخاب کنید، می‌توانید عکس های خود را برای موارد مختلف اسکن و استفاده نمایید. این ویژگی در حال حاضر به طور کامل فعال نیست و گوگل فقط یک پیش نمایش از آن ارائه داده است.

خلاصه اینکه، ادغام گوگل لنز با گوگل فوتوز قابلیت خوبی را ایجاد کرده ولی هنوز نداشتن دسترسی کامل به آن، مشکلی بزرگ است. خوشبختانه، کمپانی گوگل به زودی و در هفته آینده، ویژگی مذکور را به دستیار هوشمند خود اضافه می کند و وقتی این اتفاق بیفتد، این قابلیت برای دستگاه‌های پیکسل و پیکسل 2 نسل اول نیز به طور یکسان در دسترس خواهد بود.

منبع: androidcentral

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha