فروش نینتندو سوییچ در عرض  6 ماه، برابر نصف فروش Wii U از ابتدا تاکنون بوده است!
نویسنده:بهنام رئوف نیا
ارسال شده در:08 آبان 1396، 19:08

فروش نینتندو سوییچ در عرض 6 ماه، برابر نصف فروش Wii U از ابتدا تاکنون بوده است!

کنسول سوییچ برای کمپانی ژاپنی نینتندو موفقیت بزرگی را در پی داشته و این کمپانی به طور مداوم فروش آن را بالا برده است. شرکت نینتندو در آخرین برنامه ریزی سال مالی باز هم میزان پیش بینی فروش سوییچ را افزایش داده و حالا انتظار می رود این کنسول موفق، تا پایان سال مالی به رقم 14 میلیون دستگاه فروخته شده برسد.

سوییچ در چند ماه گذشته بسیار موفق عمل کرده، طوری که پیش بینی قبلی نینتندو از فروش آن تنها 10 میلیون دستگاه بود. افزایش 40 درصدی در میزان فروش یک کنسول آن هم با این فاصله ی زیاد از زمان عرضه، موفقیتی بی نظیر محسوب می شود.

سوییچ

کمپانی نینتندو تا این لحظه هفت میلیون و ششصد و سی هزار عدد دستگاه نینتندو سوییچ به مشتریان فروخته است. کنسول محبوب نینتندو Wii U با گذشت 5 سال از زمان عرضه ی خود تا رقم 13.56 میلیون عدد فروش داشته و کار خود را با همین سیزده و نیم میلیون دستگاه به پایان رساند.

کنسول نینتندو از نظر فروختن بازی هم سالی رویایی را برای کمپانی نینتندو رقم زده است. بازی Splatoon 2 ی کنسول سوییچ آنقدر محبوب شده که به تنهایی 3.61 میلیون عدد از آن فروش رفته و در حالی به این رقم رسیده که تنها چند ماه در فروشگاه ها بوده است.

شرکت نینتندو تاکنون 27.5  میلیون عدد بازی برای کنسول سوییچ فروخته است. بهترین عنوان در میان بازی های سوییچ از نظر فروش بازی « افسانه زلدا: نفس وحش» است که 4.7 میلیون عدد از آن فروش رفته است. این در حالی است که بازی کلاسیک ماریو امسال هم برای شرکت نینتندو موفقیت های بیشتری را در پی داشت و نسخه ی ماریو کارت 8 آن 4.42 میلیون کپی به فروش رساند.

منبع: eurogamer

 

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha