آیا سنسور تشخیص چهره آیفون ایکس می تواند دوقلوهای همسان را تشخیص دهد؟
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:09 آبان 1396، 20:00

آیا سنسور تشخیص چهره آیفون ایکس می تواند دوقلوهای همسان را تشخیص دهد؟

به نظر شما آیا سنسور تشخیص چهره آیفون ایکس می تواند دوقلوهای همسان را تشخیص دهد؟ این سئوالی است که ممکن است برای خیلی از کاربران پیش آمده باشد. خبرگزاری تک اینسایدر، با نگاهی منحصر به فرد به آیفون ایکس، سعی کرده به این سوال پاسخ بدهد. خب دوقلوهای همسان ظاهرا بسیار به یکدیگر شبیه هستند، اینکه سنسور تشخیص چهره آیفون ایکس بتواند آنها را تشخیص بدهد کمی عجیب به نظر می رسد.

آیفون ایکس

ابتدا چهره یکی از دوقلوها در گوشی ثبت شد. حالا نوبت آن بود تا برادر دوقلوی دیگر که چهره اش ثبت نشده است، قفل گوشی را باز کند. در نظر داشته باشید این دو برادر دوقلوهای همسان هستند و بسیار شبیه یکدیگر می باشند. به نظر شما موفق می شود؟ آیا برادر دوقلوی همسان می تواند قفل گوشی برادر دیگر را باز کند؟

 گِرِک و براون برادران دوقلوی همسانی هستند که 36 سال سن دارند. وقتی مردم آنها را در خیابان می بینند نمی توانند تشخیص بدهند کدام یک براون است و کدام یک گِرِک !

بله آیفون ایکس گول نخورد و توانست این دو را تشخیص دهد. وقتی گِرِک مشخصات خود را وارد گوشی کرد، براون نتوانست قفل گوشی را باز کند. جواب آیفون ایکس به براون منفی بود !!

براون می گفت: «واقعا شوکه شدم،  آیفون X واقعا می تواند جزئیات چهره من و برادرم را تشخیص بدهد. حتی برخی اعضای خانواده مان هم وقتی ما را می بینند، دچار مشکل می شوند و نمی توانند تشخیص بدهند کدام براون هستیم و کدام یک گِرِک!! اوه خدای من آیفون ایکس اصلا احمق نیست!! واقعا شگفت انگیز است. اینکه گِرِک نمی تواند وارد گوشی من بشود و من هم نمی توانم وارد گوشی او بشوم واقعا هیجان انگیز است!»

علاقمندان برای مشاهده ویدئوی این خبر می توانند به سایت خبرگزاری تک اینسایدر مراجعه کنند.

منبع : businessinsider

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
تشخیص دوقلوهای همسان با سنسور تشخیص چهره آیفون ایکس - سیباشهر 14 آبان 1396، 12:07

[…] منبع: businessinsider/ پلازامگ […]