در فستیوال 2017 BlizzCon : پوسته های جدید Overwatch به سبک دیابلو، استارکرفت و دیگر بازی های Blizzard
نویسنده:بهنام رئوف نیا
ارسال شده در:13 آبان 1396، 22:00

در فستیوال 2017 BlizzCon : پوسته های جدید Overwatch به سبک دیابلو، استارکرفت و دیگر بازی های Blizzard

فستیوال 2017 BlizzCon امروز داغ و جذاب ادامه پیدا کرد. دنیای بزرگی که شرکت Blizzard ساخته آنقدر بزرگ و زیباست و مثل هر دنیای دیگری به تغییر و تحول و البته پدیده های نو نیاز دارد. 2017 BlizzCon محل نمایش این پدیده ها و تغییرات جدید است.

کمپانی Blizzard امروز در فستیوال 2017 BlizzCon   مجموعه ای از پوسته های جدید بازی Overwatch را برای بازدید کنندگان به نمایش گذاشت.

این پوسته های رونمایی شده که به زودی وارد بازی خواهند شد با الهام از دیگر بخش های دنیای Blizzard طراحی شده اند.  به بیان دیگر، چندین پوسته به سبک بازی های Blizzard برای عنوان اکشن و شوتر Overwatch ساخته شده و گیمرها در آینده ی نزدیک آن ها را روی این بازی محبوب تجربه خواهند کرد.

2017 BlizzCon

امروز در BlizzCon جمعا از 8 پوسته ی جدید رونمایی شد که بیشتر آن ها به سبک بازی های دنیای Blizzard هستند. یک نسخه از Roadhog که بر اساس قصاب یا همان بوچر بازی دیابلو ساخته شده و پوسته ی بربر بازی دیابلو برای زاریا (Zarya).

در میان این مجموعه، آنکه از همه بیشتر توی چشم می زند پوسته ی جدید Nova است که برای بیوه ساز یا Widowmaker ارائه شده است. چند تایی از پوسته ها هم با الهام از آثار سینمایی اخیر طراحی شده اند. راینهارت (Reinhardt) بر اساس ویدئویی داستانی است که به تازگی منتشر شده و پوسته ی طراحی شده برای Mei که او را به سبک ویدئوی احساسی اکوپوینت در می آورد.

تمامی پوسته های ارائه شده را در عکس های همین صفحه مشاهده می کنید.

Overwatch Overwatch

اعمال این پوسته ها در بازی به سال 2017 نمی رسد و باید اوایل سال 2018 منتظر آن ها باشیم. خوشبختانه دستیابی به آن ها محدودیت چندانی ندارند و مانند برخی آیتم ها، تنها در صندوقچه های غنیمتی که محدودیت زمانی دارند یافت نمی شوند.

بازیکنان Overwatch می توانند این هشت پوسته ی جدید را صندوقچه های غنیمت بیس و استاندارد پیدا کنند. به این ترتیب بازیکنان می توانند در تمام طول سال به این پوسته ها دسترسی داشته باشند و یا مستقیما آن ها را خریداری کنند که البته برای این کار باید اعتبار کافی جمع کرده باشید.

Blizzard

اما مجموعه ی جدید پوشش تنها خبر مربوط به Overwatch در فستیوال 2017 BlizzCon نبود. طرفداران بازی با یک هیروی جدید به نام مویرا آشنا شدند. مویرا یک کاراکتر پشتیبان است که به لحاظ نژادی دورگه می باشد و قدرت التیام بخشی او کاملا با دیگران متفاوت است.

یک نقشه ی جدید BlizzardWorld هم در فستیوال رونمایی شد که در واقع یک نمایشگاه از تمامی آثار  Blizzard را در خورد جای داده، البته به استثنای خود Overwatch.

فستیوال به جز Overwatch هم شاهد معرفی بخش های متعددی در مورد عناوین دیگر بود. از جمله: بخش جدید Hearthstone، بخش جدید دنیای وارکرافت (WoW)، نسخه ی کلاسیک دنیای وارکرافت، هیروهای جدید، کاراکترهای توفان (استورم) و … .

2017 BlizzCon 2017 BlizzCon

 

منبع: gamespot

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha