گوگل، سِیلفورس و آغاز یک همکاری ابری
نویسنده:بهنام رئوف نیا
ارسال شده در:16 آبان 1396، 21:00

گوگل، سِیلفورس و آغاز یک همکاری ابری

سیلفورس (Salesforce) شرکتی است که نرم افزارهای خود را بر مبنای حافظه ی ابری می سازد. سیلفورس روز دوشنبه از همکاری با شرکت گوگل خبر داد. کمپانی سِیلفورس برای پوشش پایگاه جهانی مشتریانش که به سرعت در حال افزایش است می خواهد از پلتفرم ابری گوگل به نام G Suite استفاده کند.

حاصل همکاری این دو شرکت، ارائه ی خدمات بهتر به مشتریان سیِلفورس است. شرکت گوگل به آن دسته از مشتریان سِیلفورس که واجد شرایط هستند، مجوز استفاده از پلتفرم ابری G Suite را می دهد. مشتریان برای برخورداری از این سرویس نباید هیچ هزینه ی اضافی پرداخت کنند.

بنابر اعلام سِیلفورس، مشتریان واجد شرایط این شرکت بدون پرداخت هزینه تا سقف یک سال از خدمات G Suite گوگل بهره مند خواهند شد.

سِیلفورس

همچنین، در نتیجه ی شراکت دو کمپانی، سِیلفورس با بخش تحلیل گوگل یا Google Analytics ادغام خواهد شد. در نتیجه داده های مربوط به فروش، بازاریابی و تبلیغات در دو پلتفرم به یکدیگر متصل می شود.

شرکت سِیلفورس که با رشد چشمگیر رقابت تنگاتنگی با واحد خدمات وب شرکت آمازون پیدا کند از Google Cloud به عنوان ارائه دهنده ی سرویس ابری مورد نظر خود یاد کرد و گفت قصد دارد از پلتفرم ابری گوگل برای پشتیبانی گسترده فعالیت های خود در عرصه ی بین المللی استفاده کند.

رئیس و مدیرعامل سِیلفورس در این زمینه می گوید:

همکاری ما با شرکت گوگل بهترین های هر دو شرکت را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

شرکت سِیلفورس همچنین روز دوشنبه در مراسم Dearmforce که در شهر سانفرانسیسکو برگزار می شد اعلام کرد واحد خدمات وب آمازون نیز همچنان به عنوان یکی از سرویس های ابری برای این شرکت اهمیت دارد.

سِیلفورس در سال 2016 خدمات وب آمازون را به عنوان ارائه دهنده ی زیرساخت ابری مورد نظر خود انتخاب کرده بود.  هر روز شرکت های بیشتری به استفاده از سرویس های ابری روی می آورند. این حوزه ی در حال رونق برای سه ارائه دهنده ی بزرگ خدمات ابری مزایای فراوانی دارد.خدمات وب آمازون، مایکروسافت آزور و گوگل کلود سه سرویس اصلی ابری در جهان هستند.

منبع: gadgets.ndtv

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha