میکروفون گوشی پیکسل 2 به صورت ناگهانی به حال بی صدا می رود!
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:18 آبان 1396، 11:00

میکروفون گوشی پیکسل 2 به صورت ناگهانی به حال بی صدا می رود!

به نظر می رسد تلاش گوگل در تولید گوشی های هوشمند نسل پیکسل 2 ، با مشکلاتی مواجه است. انتظار می رفت گوشی های موبایل گوگل نقطه عطفی در محصولات این شرکت باشند ولی در بررسی انجام شده توسط  DxOMark از لحاظ دوربین، این تلفن های هوشمند دارای مسائل کیفیتی زیادی بودند.

به طور معمول، انتظار می رود که با به روز رسانی های مختلف و آمدن گوشی های جدید در یک سری گوشی هوشمند، این مسایل برطرف شوند. اما برای گوشی های سری پیکسل ، شرایط اینطور نیست و هر روز خبر تازه ای از یک مشکل جدید به گوش می رسد.

گزارش های مختلفی از مسایل و باگ های مختلف در انجمن های اینترنتی گوگل توسط کاربران منتشر می شود. و حالا آخرین باگ مطرح شده مربوط به میکروفون گوشی گوگل پیکسل 2 است که گویا به صورت ناگهانی بی صدا می شود.

پیکسل 2

کاربران اظهار نارضایتی کرده اند که هنگام برقراری تماس، گاهی طرف مقابل به صورت ناگهانی صدای آنها را نمی شنود و سایر امور و فعالیت های صوتی مانند استفاده از دستیار گوگل و یا ضبط صدا به طور مختل می شود و میکروفون در حالت Mute یا بی صدا قرار می گیرد.

البته یکی از کاربرانی که با چنین مشکلی مواجه است اعلام کرده وقتی روی میکروفون ضربه وارد می کند مشکل برطرف می شود. ولی خب نمی توان این کار را به همه کاربران توصیه کرد. شاید این کار کلا به گوشی صدمه وارد کند.

باید دید در طی روزهای آینده کاربران بیشتری این مساله را گزارش خواهند کرد؟ آیا گوگل برای حل این مشکل اقدامی خواهد کرد؟ آیا باز هم از این مسایل در گوشی پیکسل 2 دیده خواهد شد؟

منبع : ubergizmo

 

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha