ایجاد یک لیبل جدید برای بازی های هری پاتر هم زمان با رونمایی از نسخه ی جدید Harry Potter: Wizards Unite

ایجاد یک لیبل جدید برای بازی های هری پاتر هم زمان با رونمایی از نسخه ی جدید Harry Potter: Wizards Unite
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

امروز از ساخت نسخه ی جدید بازی هری پاتر به نام « هری پاتر: جادوگران متحد می شوند» Harry Potter: Wizards Unite خبر دادیم و گفتیم این بازی در کمال تعجب نه یک پروژه ی پرهزینه برای کنسول و PC بلکه یک بازی موبایل به صورت واقعیت افزوده است.

به فاصله ی اندکی پس از خبر ساخت نسخه ی جدید Harry Potter: Wizards Unite ، شرکت سرگرمی هایی تعاملی وانر برادرز که صاحب امتیاز مجموعه ی هری پاتر است اعلام کرد یک لیبل ویژه ی برای آن ایجاد می کند.

Harry Potter: Wizards Unite

زیر مجموعه ی گیم شرکت وارنر برادرز که نقش ناشر را برای بازی های هری پاتر ایفا می کند قصد دارد لیبلی به نام Portkey ثبت کند که صرفا ویژه ی بازی های هری پاتر است.

دلیل ثبت لیبل توسط شرکت وانر برادرز این است که این شرکت برنامه هایی برای گسترش هری پاتر در دنیای گیم در سر دارد. وارنر برادرز می خواهد مجموعه ای از داستان ها و اتفاقات که به موازات داستان های هری پاتر می افتد را در غالب گیم منتشر کرد و برای همین سراغ ثبت لیبل Portkey رفته است.

Harry Potter: Wizards Unite

داشتن لیبل به صاحب اثر امکان می دهد راحت تر با سازندگان بازی کار کند و حلقه ی انحصار خود بر هرآنچه به « دنیای جادوگران» اثر جی. کی رولینگ مرتبط است را مستحکم تر سازد.

آنچه که تحت لیبل Portkey منتشر خواهد شد محتوای داستانی جدیدی نیست بلکه بخش های همراستا و مکمل ماجرای هری پاتر در سری کتاب های جی. کی. رولینگ است. با این وجود وانر برادرز به طرفداران اطمینان که قصد ندارد داستان مقابله ی هری پاتر با ولدمورت را بازسازی کند.

البته بازی هایی که باید در آینده تحت لیبل Portkey منتظرشان باشیم حال و هوای آشنایی دارند و این خبر خوبی برای طرفداران است. در این بازی ها از همان شخصیت های آشنای هری پاتر استفاده می شود اما این شخصیت ها نه در ماجرای معروف هری پاتر بلکه در برهه های دیگری از زندگی خود هستند.

برای طرفداران هری پاتر از این بهتر نمی شود، انگار آرزوی آنان به بهترین شکل برآورده شده، زیرا می توانند به دنیای هری پاتر با همان المان های مورد علاقه شان بازگردند و در عین حال هیچ چیز تکراری را مرور نکنند.

Harry Potter: Wizards Unite

خوب است اشاره کنیم که کمپانی وارنر برادرز با ایجاد این لیبل جدید قصد ندارد خود بازی های هری پاتر به وجود آورد و تنها می خواهد از یک لیبل مجزا برای سرمایه گذاری موثرتر روی پروژه های شرکت های بازی سازی استفاده نماید. در واقع خود وارنر برادرز در ساخت و توسعه ی بازی های هری پاتر نقشی نخواهد داشت و تنها این بازی ها را منتشر می کنند.

این دقیقا همان رویه ای است که در ماه های آتی برای بازی جدید هری پاتر یعنی Harry Potter: Wizards Unite شاهد خواهیم بود. وارنر برادرز به واسطه ی موفقیت بازی پوکمون گو به شرکت نیانتیک اعتماد کرده و پیش خودش حساب کرده، نسخه ی جدید هری پاتر با همان شیوه ی واقعیت افزوده ی پوکمون گو موفقیت این بازی را تکرار کند. مساله ای که پیش بینی تحقق آن تقریبا غیر ممکن است و باید منتظر ماند و دید.

Harry Potter: Wizards Unite

نکته ی پایانی هم اینکه ساخت نسخه ی جدید هری پاتر برای موبایل نباید باعث شود فکر کنیم کمپانی وارنر بازی های هری پاتر را تنها در سطح موبایل می داند. وانر برادرز در نسخه های پیش رو حتما سراغ پلتفرم های سطح بالا مانند کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس هم خواهد رفت. حتی همین حالا هم شرکت نیانتیک به ساخت نسخه هایی که اشاره کرده که علاوه بر موبایل، کنسول ها را هم پوشش می دهد.

 

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
Dd
.
13 آذر 1399، 00:46
پاسخ
0
0
ممنون از این پست مفید بود
جدول فروش فیلم ها
 • 32.6 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 20.3 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 17.6 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 7.1 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 4 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
بازی ها
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 17 بهمن 1399
  Nioh / Nioh 2 Remastered
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5