اینستاگرام در حال تست امکان فالو کردن هشتگ‌ها توسط کاربران است
نویسنده:ندیم نجم آبادی
ارسال شده در:20 آبان 1396، 11:30

اینستاگرام در حال تست امکان فالو کردن هشتگ‌ها توسط کاربران است

تاکنون در اینستاگرام کاربران می‌توانستند تنها یکدیگر را فالو کنند اما ظاهراً قابلیت جدیدی در حال تست شدن است که به  کاربران امکان فالو کردن هشتگ‌ها را نیز می‌دهد. بدین معنی که هر وقت کاربری در پستی از هشتگی استفاده کرد که توسط شما فالو می‌شود قادر به مشاهده‌ی آن خواهید بود.

این امکان جدید بسیار کاربردی به نظرمی‌رسد چرا که اگر به پست‌های خاصی علاقمند هستید (مثلاً football#) می‌توانید به جای فالو کردن حساب‌های کاربری مختلف در اینستاگرام تنها هشتگ مربوطه را فالو کنید و به پست‌های دلخواه خود دسترسی  داشته باشید. البته این احتمال نیز متصور است که با تعداد زیادی پست‌های غیرمرتبط مواجه شوید زیرا به دفعات دیده شده که افراد به صورت سهوی یا عمدی از هشتگ‌های اشتباه زیر پست‌های خود استفاده می‌کنند اما به هرحال مزایای این قابلیت از معایب آن بیشتر به چشم خواهد آمد.

فالو کردن هشتگ‌ها در اینستاگرام

از آنجایی که اینستاگرام در حال تست کردن این امکان جدید است ظاهراً در مقطع کنونی برای همه فعال نشده و به شکل محدود در دسترس برخی از کاربران قرار گرفته است. هنوز مشخص نیست که آیا امکان فالو کردن هشتگ‌ها در آینده همگانی خواهد شد و یا خیر زیرا هر از چند گاهی چنین قابلیت‌هایی در اینستاگرام مورد آزمایش قرار می‌گیرند و در نهایت مسکوت باقی می‌مانند. بنابراین برای دریافتن این موضوع باید اندکی بیشتر منتظر بمانیم.

فالو کردن هشتگ‌ها در اینستاگرام

منبع: ubergizmo

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha