HMD تایید کرد: انتشار قریب الوقوع آپدیت اندروید 8 اوریو برای نوکیا 8
نویسنده:ندیم نجم آبادی
ارسال شده در:21 آبان 1396، 22:00

HMD تایید کرد: انتشار قریب الوقوع آپدیت اندروید 8 اوریو برای نوکیا 8

اینکه تمامی گوشی‌های اندرویدی نوکیا آپدیت اندروید 8 اوریو را دریافت خواهند کرد راز سر به مهری نبوده چرا که در گذشته بارها کمپانی فنلاندی HMD بر این موضوع تاکید کرده بود و تنها ابهام در این مورد تاریخ دقیق بروزرسانی بوده است. همچنین پیش بینی می‌شد که این کمپانی آپدیت اوریو را به طور همزمان برای تمامی گوشی‌های اندرویدی نوکیا عرضه نکند و دور از ذهن نبود که انتظار ارائه این آپدیت برای قدرتمند ترین تلفن هوشمند این سری یعنی نوکیا 8 را زودتر از سایر گوشی‌ها داشته باشیم.

نوکیا 8

حالا کاربران این پرچمدار نوکیا می‌توانند خود را برای دریافت آپدیت اندروید 8 اوریو آماده کنند چرا که به تازگی یوهو سارویکاس (Juho Sarvikas) یکی از مقامات ارشد کمپانی فنلاندی ضمن قدردانی از مشتریان، به دارندگان این گوشی نوید آن را داد که پس از یک دوره‌ی کوتاه آزمایشی آپدیت مربوطه در دسترس تمامی کاربران نوکیا 8 قرار خواهد گرفت.

پس از این پرچمدار نیز، گوشی‌های نوکیا 7، نوکیا 6، نوکیا 3 و نوکیا 2 آپدیت اوریو را دریافت خواهند کرد (البته نه لزوماً با همین ترتیب) بنابراین به نظر می‌رسد طی چند ماه آینده HMD روزهای پر مشغله‌ای را در پیش خواهد داشت.

نوکیا 8

منبع: phonearena

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha