زمان انتظار برای دریافت آیفون 10 به 2 الی 3 هفته کاهش یافت!
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:25 آبان 1396، 09:00

زمان انتظار برای دریافت آیفون 10 به 2 الی 3 هفته کاهش یافت!

زمان انتظار برای دریافت آیفون 10 باز هم کاهش یافته و اکنون به حدود2 الی 3 هفته خواهد رسید.  وقتی که آیفون 10 برای اولین بار در سایت اپل برای پیش ثبت نام قرار گرفت؛ خیلی زود خریداران بسیار برای ثبت نام پیش قدم شدند ولی با توجه به آنچه اپل اعلام کرده بود این خریداران مجبور بودند حدود 5 الی 6 هفته صبر کنند تا آیفون 10 را تحویل بگیرند.

یعنی زمان انتظار برای دریافت آیفون 10 از لحظه ثبت نام در سایت تا دریافت آن ، حدود 5 الی 6 هفته بود.

با این حال خبر خوبی حدود چند هفته قبل منتشر شد و اپل اعلام کرد که زمان انتظار برای دریافت آیفون 10 را به 3 الی4 هفته کاهش داده است. این خبر برای خیلی از خریداران خوشایند بود.

آیفون 10

حالا خبر جدیدتری منتشر شده است و به نظر می رسد که زمان انتظار برای دریافت  هر دو مدل آیفون 10 برای کلیه اپراتورهای تلفن همراه در سراسر ایالات متحده به حدود  2-3 هفته رسیده است.

این بدین معنی است که افرادی که برای دریافت آیفون 10 ثبت نام می کنند می توانند کمتر از یک ماه گوشی خود را در دست بگیرند و استفاده کنند.

حالا با طرح چنین موضوعی از طرف اپل، سئوال های مختلفی در ذهن کاربران و خریداران ایجاد شده است.

از آنجایی که پیش از این قرار بود آیفون 10 بین 5 الی 6 هفته به دست خریداران برسد، آیا حجم تولید بالا رفته یا حجم خرید کاهش یافته است؟

آیا اپل موفق شده مسایل تولید را حل کند و محصول را سریع تر به دست مشتریانش برساند؟

البته تا کنون اپل آماری از پیش سفارش‌ها منتشر نکرده و اپراتورهای تلفن همراه در امریکا نیز همین رویکرد را مشابه اپل اتخاذ نموده اند. گزارش های منتشر شده از سایر منابع نیز  حاکی از آن است که در 3 روز اول، حدود 9 تا 12 میلیون گوشی آیفون 10 پیش ثبت نام شد و اگر چنین آماری صحیح باشد پس تحویل و عرضه آن تعداد گوشی که همان روزهای اول انجام شده باید تاکنون به خریداران تحویل شده باشد.

این بدین معنی است اپل توانسه تمامی تعهدات خود را به انجام برساند و حتی سریع تر از قبل بتواند گوشی را به دست خریداران و مشتاقان آیفون برساند.

منبع : ubergizmo

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha