وان پلاس به وعده خود وفا کرد: گوشی وان پلاس 5 به روز رسانی اندروید اوریو 8.0 را دریافت نمود
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:05 آذر 1396، 19:00

وان پلاس به وعده خود وفا کرد: گوشی وان پلاس 5 به روز رسانی اندروید اوریو 8.0 را دریافت نمود

کمپانی وان پلاس وعده داده بود که نسخه جدید اندروید را برای گوشی وان پلاس 5 به روز رسانی کند. این شرکت به وعده خود وفا کرد و گوشی وان پلاس 5 به روز رسانی اندروید اوریو 8.0 را دریافت نمود.

اندروید

ظاهرا همه چیز بر اساس برنامه پیش رفت و وان پلاس این کمپانی چینی توانست به وعده های خود جامه عمل بپوشاند. این شرکت به تازگی گوشی وان پلاس 5T را به بازار عرضه کرده و باید گفت وان پلاس 5T با تلفن هوشمند قبلی خود تنها تفاوت هایی جزئی دارد.

البته خبرهایی منتشر شده بود که می گفت گوشی جدید وان پلاس 5T عملکرد و کارایی بهتری نسبت به وان پلاس 5 دارد. در گذشته وان پلاس چنین عرضه گوشی هایی را در مورد وان پلاس 3T و وان پلاس 3 نیز تجربه کرده بود . ولی در آن دوره، وقتی وان پلاس 3T به بازار آمد، وان پلاس 3 از چرخه تولید حذف شد و تمرکز این شرکت معطوف به تلفن هوشمند جدیدش گردید. ولی این بار این قضیه در مورد وان پلاس 5 صادق نیست و با آمدن وان پلاس 5T اینطور نیست که دیگر ان پلاس 5 تولید نشود و یا به روز رسانی های دیگر برای این گوشی رخ ندهد.

بلکه این شرکت با اینکه تلفن هوشمند بعدی را به بازار عرضه کرده، گوشی قبلی را رها ننموده و قصد دارد به روز رسانی نسخه جدید اندروید را هم در اختیار این تلفن هوشمند قرار دهد.

چند هفته پیش وان پلاس به کاربران خود قول داد که وان پلاس 5 به  زودی آپدیت بتا اندروید اوریو 8.0 را دریافت خواهد کرد. حالا، دارندگان وان پلاس 5 بدانند که این شرکت به وعده خود جامه عمل پوشانده و می توانند برای دریافت نسخه بتا اقدام کنند.

شایان ذکر است این به روز رسانی شامل پچ  امنیتی اکتبر هم می شود و صاحبان وان پلاس 5 همزمان هم نسخه اندروید را دریافت خواهند کرد و هم این به روز رسانی پچ امنیتی را می توانند در اختیار داشته باشند.

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha