زنی که به جای آیفون 6 ، سیب زمینی نصیبش شد!
طاهره غلامیان
نویسنده:طاهره غلامیان
ارسال شده در:07 آذر 1396، 12:00

زنی که به جای آیفون 6 ، سیب زمینی نصیبش شد!

خانمی در ایالت ویسکانسین امریکا، برای خرید یک دستگاه آیفون 6، مبلغ 100 دلار پرداخت کرده بود، به جای تلفن همراه، سیب زمینی نصیبش شد.

آیفون 6

از قدیم این صحبت بوده که هیچ ارزانی‌ بی‌حکمت نیست حتی اگر در حراج جمعه سیاه باشد!! البته برخی معامله‌ها هستند که بسیار پر سودند و با پرداخت مبلغ مناسبی می‌توانید محصول خوب و با ارزشی داشته باشید. در حراج جمعه سیاه گذشته، خانمی در ایالت ویسکانسین امریکا، با تصور اینکه معامله پرسودی انجام داده، 100 دلار برای خرید یک آیفون 6 پرداخت کرد اما در نهایت شگفتی متوجه شد که فروشنده به جای تلفن همراه به او مقداری سیب زمینی فروخته است.

این خانم ادعا می‌کند که یک کامیون به رنگ سیاه و سفید با بالن و پوستر فروش جمعه سیاه در اطراف محله‌ای که زندگی می‌کند، دیده شد. به گفته این خانم، کامیون مذکور با لوازم الکترونیکی، لباس و وسایل مختلف پر شده بود و او هم که از همه جا بی‌خبر بود تصور کرد که یک معامله خوب و شیرین انجام خواهد داد. وی با راننده کامیون به مذاکره نشست و یک دستگاه آیفون 6 (یا حداقل او فکر میکرد آیفون 6 است) با مبلغ 100 دلار خریداری کرد.

زمانی که به خانه رسید و جعبه کالای خریداری شده را باز کرد، در کمال تعجب دید که هیچ اثری از آیفون 6 و برند اپل نیست بلکه مقداری سیب زمینی خرد شده که ظاهرا سیاه هم شده بودند در جعبه وجود داشت.

این خانم ادعا می‌کند که زمان خرید، فروشنده جعبه آیفون 6 را به او نشان داده و قول داده که همین بسته را به او خواهد داد. زمانی که وی مشغول شمردن پول برای پرداخت به راننده بوده، فروشنده کلاهبردار با سرعت جعبه را عوض کرده است.

این خانم از خرید خود فیلم گرفته که می‌توانید در زیر آن‌را مشاهده کنید:

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha