Assassin’s Creed Rogue به PS4 و Xbox One می آید
نویسنده:بهنام رئوف نیا
ارسال شده در:08 آذر 1396، 21:00

Assassin’s Creed Rogue به PS4 و Xbox One می آید

سری بازی های Assassin’s Creed یکی از محبوب ترین بازی های جهان هستند که در یک دهه ی گذشته توجه بسیاری از علاقمندان گیم را به خود جلب کرده اند. در بین نسخه های مختلف Assassin’s Creed اگر یک نسخه بیش از همه کمتر مورد توجه علاقمندان قرار گرفته باشد، آن نسخه ی Rogue است.

Rogue

البته این به معنای ضعیف بودن نسخه ی Rogue یا پایین تر بودن کیفیت آن نسبت به دیگر بازی های Assassin’s Creed نیست. بلکه برعکس، اتفاقا Rogue یکی از بهترین بازی های این سری محسوب می شود.

« کیش آدم کش: سرکش» یا Assassin’s Creed Rogue از ساخته های شرکت Ubisoft است که سال 2014 منتشر شد. این بازی برای PC و کنسول های  PlayStation 3 و Xbox 360 عرضه شده است.

انتشار Assassin’s Creed Rogue زمانی اتفاق افتاد که نسل جدید کنسول ها یعنی PS4 و Xbox One تازه به بازار آمده بودند و دقیقا همزمان با انتشار این بازی، نسخه ی دیگری به نام Assassin’s Creed Unity برای کنسول های نسل جدید PS4 و Xbox One منتشر شد.

همین مساله باعث شد نسخه ی Rogue چندان مورد توجه قرار نگیرد. در آن زمان بیشتر گیمرها مشغول عوض کردن کنسول و استفاده از کنسول جدیدتر بودند و مسلما از میان دو نسخه ی تازه منتشر شده ترجیح می دادند Unity را بازی کنند زیرا کیفیت نسل جدید را داشت.

همین مساله باعث شد بازی Assassin’s Creed Rogue در میان نسخه های مختلف این سری، کمتر مورد توجه قرار بگیرد. با توجه به کیفیت بالای ساخت Assassin’s Creed Rogue، این اتفاق از دید بسیاری از علاقمندان و طرفداران مایه ی تاسف است.

گویا Ubisoft هم بر همین عقیده است، زیرا شایعاتی مبنی بر ساخت نسخه ی HD بازی به گوش می رسد. گویا ناشر Assassin’s Creed Rogue قصد دارد این بازی را برای نسل جدید کنسول ها به بازار عرضه کند.

Rogue

حتی برخی از فروشگاه های بزرگ اروپایی نسخه ی HD بازی Assassin’s Creed Rogue را برای کنسول های PS4 و Xbox One در فهرست بازی های آینده ی خود قرار داده اند.

خبرهای غیر رسمی حاکی از آن است که Assassin’s Creed Rogue اوایل سال 2018 برای PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد. اتفاقی که در صورت تایید هواداران سری بازی های « کیش آدم کش» را بسیار خوشحال خواهد کرد.

این نخستین باری نیست که Ubisoft یک نسخه از Assassin’s Creed را بار دیگر برای کنسول جدید منتشر می کند. چند سال پیش، این ناشر مشهور نسخه ی HD بازی Assassin’s Creed Liberation را که ابتدا برای PlayStation Vita عرضه شده بود تهیه کرد و برای کنسول های PS3 و Xbox 360  منتشر کرد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha