امکانات مضاعف در آپدیت جدید اپلیکیشن Waze
نویسنده:ندیم نجم آبادی
ارسال شده در:09 آذر 1396، 13:00

امکانات مضاعف در آپدیت جدید اپلیکیشن Waze

اپلیکیشن مسیریاب Waze این روزها در کشور ما خبر ساز شده است اما فارغ از این جار و جنجال‌ها آپدیت جدیدی برای این اپلیکیشن عرضه شده که امکانات مضاعفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

Waze

مهم‌ترین امکان اضافه شده به Waze قابلیت پشتیبانی از فرمان صوتی است بدین صورت که با بیان عبارت OK Waze و در ادامه دستور دلخواه، رانندگان قادر خواهند بود بدون نیاز به استفاده از دست‌هایشان به اطلاعات لازم دسترسی پیدا کرده یا وضعیت ترافیک و وقوع تصادف را گزارش دهند که قطعاً رانندگی ایمن‌تر را به دنبال خواهد داشت. به عنوان مثال با بیان جمله‌ی  “OK Waze, find a gas station” اپلیکیشن راننده را به سمت نزدیک‌ترین پمپ بنزین هدایت خواهد کرد.

همچنین ویژگی جدید دیگری که به این اپلیکیشن مسیریاب اضافه شده به موتورسیکلت سواران اجازه می‌دهد اطلاعات مفید را با یکدیگر به اشترک بگذارند. همچنین امکان یافتن مسیرهای باریک که برای تردد موتورسیکلت‌ها مناسب است نیز فراهم شده است.

آخرین قابلیت مهم وارد شده به نسخه جدید Waze پشتیبانی از مسیرهای ویژه‌ی مسافربری است که به ادعای این کمپانی  برای اولین بار در یک اپلیکیشن رهیاب دیده می‌شود.

نسخه جدید این اپلیکیشن در دسترس کاربران اندروید و iOS قرار دارد، البته لازم به ذکر است که فعلاً برخی از این امکانات جدید تنها برای کاربران در کانادا، امریکا و انگلستان قابل بهره‌برداری خواهد بود.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha