اضافه شدن ویژگی مسیریابی موتورسیکلت به گوگل مپ
طاهره غلامیان
نویسنده:طاهره غلامیان
ارسال شده در:13 آذر 1396، 19:30

اضافه شدن ویژگی مسیریابی موتورسیکلت به گوگل مپ

پس از اینکه اپلیکیشن Waze تعداد زیادی ویژگی و قابلیت را در روزهای اخیر دریافت کرد، حالا نوبت گوگل مپ است که خودی نشان دهد. یکی از ویژگی های بسیار کاربردی که Waze دریافت کرد، امکان مسیریابی موتورسیکلت بود. گوگل هم بی‌کار ننشست و این ویژگی را در بروزرسانی جدید گوگل مپ اضافه کرد.

این ویژگی جدید، مسیرهایی را به موتورسواران پیشنهاد می‌کند که امکان تردد خودرو در آنها وجود ندارد و در نتیجه موتورسواران راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانند از این مسیرها به مقصد برسند. این امکان در حال حاضر تنها برای تعداد کمی از کاربران فعال شده و به مرور برای تمامی کاربران در سراسر دنیا در دسترس خواهد بود.

این ویژگی گوگل مپ چه تفاوتی با مسیریابی خودرو دارد؟

در مسیریابی با موتورسیکلت، با در نظر گرفتن سرعت موتورسوار و امکان رفت و آمد در مسیرها و ترافیک، زمان رسیدن به مقصد تخمین زده می‌شود. بنابراین تفاوت بسیار بزرگی با حالت مسیریابی خودرو خواهد داشت.

چنانچه این قابلیت در گوگل مپ شما فعال شده باشد، باید آن را به شکل یک آیکون موتورسیکلت در میان مسریابی های گوگل مپ ببینید. به گزارش Reddit این ویژگی فعلا فقط در کشور هندوستان در دسترس کاربران قرار گرفته و هنوز برای سایر کاربران در دسترس نیست.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha