معرفی بایونتا 3 و خبر غافلگیر کننده ی انتشار نسخه های قبلی در Game Awards 2017
نویسنده:بهنام رئوف نیا
ارسال شده در:18 آذر 1396، 19:00

معرفی بایونتا 3 و خبر غافلگیر کننده ی انتشار نسخه های قبلی در Game Awards 2017

مراسم Game Awards امسال پر بود از معرفی بازی های پرهیجان. شمار بازی های جدیدی که در شب مراسم رونمایی شد، حضار و مخاطبان را غافلگیر کرد. یکی از عناوین معرفی شده در این مراسم بازی بایونتا 3 (Bayonetta 3) بود.

در Game Awards امسال، ضمن پخش تریلر رسمی بازی بایونتا 3، اعلام شد که این بازی منحصرا برای پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. با توجه به اینکه ناشر سری بازی های بایونتا شرکت نینتندو است، این مساله چندان عجیب نیست.

تریلر رسمی بایونتا 3 که مراسم Game Awards  امسال پخش شد را می توانید در زیر تماشا کنید.

اما این تنها خبری نبود که در Game Awards امسان در مورد سری بایونتا اعلام شد. در حالی که عدم اعلام تاریخ مشخص برای انتشار نسخه ی جدید بایونتا 3 کمی مخاطبان را ناامید کرد، شرکت نینتندو با اعلام آوردن نسخه های 1 و 2 این بازی به کنسول سوییچ مخاطبان و به ویژه طرفداران نینتندو را تا حد زیادی راضی کرد.

در مراسم امسال، با اعلام خبر انتشار نسخه های جدیدی از بایونتا 1 و 2 برای نینتندو سوییچ، تریلر زیر از نسخه ی دوم برای حضار پخش شد.

بازی های بایونتا 1 و 2 از روز 27 بهمن برای کنسول سوییچ منتشر خواهند شد. اما ممکن است قدری طول بکشد تا گیمرهای ایرانی بتوانند به نسخه ی بازنشر این بازی ها دست پیدا کنند زیرا عرضه ی این نسخه ها از امریکا آغاز می شود.

قرار است نسخه بازنشر بازی بایونتا 2 به صورت کارتریج در دسترس مخاطبان قرار داده شود.

نسخه ی بازنشر بایونتا 1 تنها به صورت فایل قابل دانلود عرضه خواهد شد. نسخه ی بازنشر بایونتا 1 بر مبنای نسخه ی کنسول Wii U ساخته شده. هر دو نسخه علاوه بر دید بهتر دوربین، بخش های ویژه ی جدیدی خواهند داشت که نینتندو آن ها را اضافه کرده است.

مـــطالب مــــرتبط

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha