آموزش گرفتن عکس (اسکرین شات) از صفحه نمایش گلکسی S8
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:03 بهمن 1396، 23:15

آموزش گرفتن عکس (اسکرین شات) از صفحه نمایش گلکسی S8

در این مطلب می خواهیم به شما گرفتن عکس ( اسکرین شات) از صفحه نمایش گلکسی S8 را آموزش بدهیم. گرفتن عکس از صفحه نمایش گوشی گاهی بسیار به کار می آید، مثلا می خواهید اطلاعاتی را که روی صفحه نمایش شما قرار دارد به سرعت عکس بگیرید و برای کسی تلگرام کنید، یا می خواهید بدون نیاز به کپی کردن متن در صفحات وب، تصویری از آنها تهیه کنید. اسکرین شات یا گرفتن عکس از صفحه نمایش در این شرایط هم سریع است و هم کاربردی. برخی از کاربران گلکسی S8 ممکن است با این سئوال مواجه شوند که چگونه می توانند از صفحه نمایش گوشی خود اسکرین شات تهیه کنند. در این مطلب می خواهیم خیلی ساده و کاربردی روش کار را توضیح بدهیم. این روش در گوشی گلکسی S8 قابل اجراست.

چندین روش برای گرفتن عکس (اسکرین شات ) در گوشی سامسونگ گلکسی S8، و ویرایش آن وجود دارد.  البته این روش ها قابل استفاده در گوشی های گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس و گلکسی نوت 8 می باشد.

روش اول : به طور همزمان دکمه های پاور و دکمه کم کردن صدا را فشار داده و نگه دارید.

روش دوم : کف دست خودتان را سراسر صفحه نمایش از راست به چپ بکشید. برای انجام این کار باید به قسمت تنظیمات بروید و گزینه کف دست را فعال کنید. مسیر ذیل را طی کنید تا این ویژگی فعال شود.

Settings > Advanced Features > Palm swipe to capture

روش سوم : می توانید تنها یک قسمت از صفه نمایش را انتخاب کنید. برای این کار باید ، Smart Select را انتخاب کنید. این گزینه در  Edge Panel یا لبه های پنل شما موجود است، در این قسمت می توانید دو گزینه مستطیلی و بیضی شکل را مشاهده کنید.

هر گزینه ای را انتخاب کردید همان قسمت را می توانید اسکرین شات بگیرید.

ویرایش تصویر بعد از اسکرین شات 
وقتی تصویر را گرفتید، گزینه های بیشتری برای شما در پایین صفحه نمایش نشان داده خواهد شد. می توانید تصویر مورد نظر را ویرایش کرده و یا به اشتراک بگذارید. این گزینه ها می توانند به شما کمک کنند هر آنچه دوست دارید با تصویر مورد نظر انجام دهید.

در این مقاله با نحوه گرفتن تصویر ( اسکرین شات ) در گوشی گلکسی S8 آشنا شدید.

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha