امکان اشتراک گذاری استوری Snapchat خارج از برنامه با لینک
طاهره غلامیان
نویسنده:طاهره غلامیان
ارسال شده در:04 بهمن 1396، 09:30

امکان اشتراک گذاری استوری Snapchat خارج از برنامه با لینک

اپلیکیشن Snapchat امکانی فراهم کرده تا کاربران از این پس بتوانند استوری های خود را توسط لینک، خارج از برنامه به اشتراک بگذارند.

شرکت اسنپ اعلام کرد که از امروز اپلیکیشن Snapchat قابلیت جدیدی را دریافت می‌کند که به کاربران امکان اشتراک گذاری استوری های عمومی خود را با دوستان و آشنایانی که عضو اپلیکیشن Snapchat نیستند، توسط یک لینک به اشتراک بگذارند. این برنامه طی گزارشی اعلام کرد که در سه ماهه سوم تا پایان ماه سپتامبر، کمتر از 178 میلیون کاربر دارد و در تلاش است تا بتواند کاربران جدیدی را جذب کند. البته تنها جذب کاربر جدید، هدف صاحبان این اپلیکیشن نیست، بلکه افزایش مدت زمان استفاده کاربر از Snapchat یکی دیگر از اهداف مهم این شرکت می‌باشد.

سهام اسنپ در روز گذشته حدود 1 درصد افزایش داشت و این موضوع، صاحبان این شرکت را به شدت نگران کرده است. کاربران Snapchat از این پس می‌توانند با نگه داشتن تصاویر در قسمت Discover، استوری های خود و دیگر افراد را از طریق یک لینک با افرادی که از برنامه Snapchat استفاده نمی‌ کنند به اشتراک بگذارند. زمانی که دوستان و آشنایان کاربر، لینک را دریافت کردند، آن لینک از طریق یک پلیر در وب سایت اسنپ باز شده و استوری برای آنها به نمایش در خواهد آمد.

Snapchat که به ویژگی حذف پیام ها بعد از خوانده شدن معروف است. در این رابطه گفت: استوری های ما و استوری هایی که جستجو می شوند به مدت 30 روز روی وب سایت قرار می گیرد، در حالی‌که استوری های رسمی و دیگر اپلیکیشن ها مانند اینستاگرام بعد 24 ساعت حذف می‌ شوند. این شرکت در ادامه صحبت های خود گفت که درآمد حاصل از این استوری ها را حذف نخواهد کرد. در اوایل ماه ژانویه، اسنپ اعلام کرد که با Fox Sport وارد همکاری شده تا استوری هایی در مورد مسابقات جام جهانی فوتبال که اواخر سال جاری میلادی برگزار خواهد شد، به نمایش بگذارد. اپلیکیشن Snapchat در نوامبر سال 2017 تغییراتی به خود دید و اصلاحاتی بر روی آن انجام شده تا کاربری ساده تری داشته باشد. پیش از این کاربران این اپلیکیشن از دشواری استفاده از این برنامه ابراز نارضایتی کرده بودند.

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha