کدام نام برای رابط کاربری بعدی شیائومی مناسب تر است : MIUI 10 یا MIUI X ؟
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:12 بهمن 1396، 23:15

کدام نام برای رابط کاربری بعدی شیائومی مناسب تر است : MIUI 10 یا MIUI X ؟

یک هفته قبل، هنگ فنگ ، معاون ارشد شیائومی، نسخه بعدی رابط کاربری پوسته شیائومی  MIUI را معرفی نمود. این نسخه دهمین نسخه پوسته کاربری بوده و به نام  MIUI 10 در آن جلسه معرفی شد. در جلسه دیگری که در پایان سال 2017 نیز برگزار شد، صحبت هم همین نامگذاری برای نسخه دهم رابط کاربری این کمپانی مطرح یود. البته گمانه زنی هایی هم بر سر این موضوع نیز مطرح شد که می گفت نام این نسخه به جای MIUI 10 ، از نوشتار اعداد یونانی یا به صورت  MIUI X معرفی خواهد شد. ظاهرا شیائومی وز برای نامگذاری این نسخه بر سر دو راهی قرار دارد که نام آن را با اعداد یونانی بنویسد یا لاتین؟

به نظر می رسد شیائومی تصمیم گرفته نامگذاری نسخه بعدی رابط کاربری را به نظر سنجی بگذارد تا کاربران خودشان تصمیم گیری کنند. این نظر سنجی در نمایه رسمی MIUI در  سایت Weibo گذاشته شده است و کاربران می توانند بین نام  MIUI X و MIUI 10 یکی را انتخاب کنند. آنها می توانند به عنوان کاربر، نظر خود را در مورد نامگذاری رابط کاربری بعدی شیائومی با این برند در میان بگذارند.

به نظر شما کدام نام برازنده رابط کاربری شیائومی است؛ MIUI 10 یا MIUI X ؟

جالب است بدانید که بیشتر کاربران ترجیح می دهند نام رابط کاربری شیائومی  MIUI 10 باشد تا MIUI X. ظاهرا اعداد لاتین طرفدار بیشتری دارد تا اعداد یونانی . همان طور که گفته شد در جلسه رونمایی از این نسخه در سال 2017 هم همین نام از سوی معاون ارشد شیائومی مطرح شد. ظاهرا تمایل مدیران این شرکت هم روی همین نام بوده تا نسخه یونانی آن.

گفتنی است طبق اعلام کمپانی شیائومی، نام 10، نامی خاص بوده و ظاهرا به صورت اتوماتیک کاربران این خاص بودن را متوجه شده و بیشتر طرفداران این برند اعلام کرده اند نام 10 را به نام X ترجیح می دهند. همانطور که در تصویر بالا دیده می شود، حدود 78٪ از کاربران ترجیح می دهند که نام رابط کاربری 10 باشد. در حالی که تنها 21٪ از کاربران برای نام  X رای داده اند. هرچند برخی هم معتقدند که نام  MIUI X برای نسخه بعدی مناسب تر است.

به نظر شما MIUI X نام مناسب تری است یا MIUI 10؟ نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

 

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
حامد شوکران 13 بهمن 1396، 19:37

به نظر من ایکس بهتره