برخی گوشی های سامسونگ بروز رسانی اندروید اوریو را دریافت می کنند!
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:21 بهمن 1396، 11:00

برخی گوشی های سامسونگ بروز رسانی اندروید اوریو را دریافت می کنند!

خبر عجیبی در فضای مجازی منتشر شده که می گوید سامسونگ قصد دارد بروز رسانی اندروید اوریو را برای برخی از گوشی های خود و البته تنها برای کاربران  اپراتور امریکایی T-Mobile پشتیبانی کند و بقیه کاربران سراسر جهان از دریافت این بروز رسانی محروم خواهند بود!

یکی از اپراتورهای تلفن همراه در ایالات متحده خبر داد، گوشی های سامسونگ گلکسی S6 اج و گلکسی S6 و هم چنین  گلکسی S6 اج پلاس و گوشی گلکسی نوت 5 ، بروز رسانی اندروید اوریو را دریافت می کنند.

جالب توجه این است که سامسونگ این بروز رسانی را تنها برای اپراتور امریکایی T-Mobile در نظر گرفته و برای کاربران سراسر دنیا چنین امکانی فراهم نخواهد بود و نمی توانند بروز رسانی اندروید اوریو را دریافت کنند!
گوشی های گلکسی S6 و گلکسی نوت 5 سامسونگ هنوز فروش خوبی دارند. با همه تغییراتی که در گوشی های بعدی یعنی گلکسی S6 اج و گلکسی S6 اج پلاس در نظر گرفته شده است، ولی کماکان این تلفن های هوشمند یعنی گلکسی S6 و گلکسی نوت 5 طرفداران خودشان را دارند و فروش خوبی هم از آنها در بازار شاهد هستیم. اکنون قرار است تمامی این تلفن های هوشمند بروز رسانی اندروید اوریو را دریافت کنند که می تواند خبر خوبی برای طرفداران این گوشی های هوشمند باشد.

تا همین امروز، تنها شایعه هایی در مورد امکان بروز رسانی اندروید اوریو برای گلکسی  S6 و تغییرات آن شنیده بودیم ، اما هیچ گزارشی از سوی سامسونگ مبنی بر این بروز رسانی تایید نشده بود. هنوز هم دقیقا نمی دانیم که چه فرآیندی در آزمایشگاه های سامسونگ اتفاق می افتد، ولی ظاهرا قرار است مدل های گلکسی و نوت بروز رسانی اندروید اوریو را بالاخره دریافت کنند.

اپراتور امریکایی T-Mobile اخیرا در صفحات وب سایت خود خبر این بروز رسانی را برای تمامی گوشی های ذکر شده اعلام کرده است. ظاهرا قرار است تمامی این تلفن های هوشمند بروز رسانی پایدار اندروید اوریو 8.0 را دریافت نمایند و سامسونگ هم پشتیبانی از این فرآیند را تایید نموده است.

بروز رسانی اندروید اوریو

البته ظاهرا به نظر می رسد که به احتمال زیاد،  سامسونگ قصد دارد این بروز رسانی را تنها برای این اپرانور تلفن همراه در نظر بگیرد و از این شرکت پشتیبانی کند! ظاهرا سامسونگ قصد ندارد بروز رسانی را در اختیار تمامی کاربران گوشی های گلکسی و نوت در سراسر جهان قرار دهد. اگر این اطلاعات مربوط به اپراتور تلفن همراه T-Mobile صحیح باشد، احتمالا چندین ساعت طول می کشد تا کاربران بتوانند بروز رسانی را دریافت نمایند.

در خبری که اخیرا منتشر شده است، تنها حدود یک درصد از گوشی های بازار مجهز به اندروید اوریو هستند. شاید با بروز رسانی سیستم عامل اندروید از سوی کمپانی هایی همچون سامسونگ، این رقم افزایش پیدا کند. در حال حاضر تنها، بروز رسانی اندروید اوریو برای گوشی های گلکسی S8 و گلکسی نوت 8 انجام شده است و الباقی گوشی های این برند هنوز منتظر دریافت بروز رسانی اندروید اوریو هستند.

سامسونگ ،برندی پیشرو در زمینه فروش گوشی های هوشمند در جهان بوده و همواره سعی دارد بروز رسانی های سیستم عامل اندروید را خیلی زود در اختیار کاربران خودش قرار دهد. با این حال، در این امر زیاد موفق نبوده و اغلب به دلیل تاخیر در بروز رسانی سیستم عامل اندروید، مورد انتقاد قرار گرفته است. البته این روند سامسونگ به زودی تغییر نخواهد کرد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha