کیک استارتر بازی Genesis Noir: سفری شاعرانه در کهکشانی بی پایان
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:21 بهمن 1396، 20:30

کیک استارتر بازی Genesis Noir: سفری شاعرانه در کهکشانی بی پایان

دانمشندان هنوز برای بیان پدیده بیگ بنگ (نظریه ای که براساس آن زمین و دیگر سیارات طی یک انفجار کیهانی پدید آمدند) با سختی های زیادی مواجه می شوند, پس تصور من این است جلوی بیگ بنگ را گرفتن باید خیلی سخت تر هم باشد. به هر حال هدف بازی Genesis Noir همین است, آن گونه که سازندگان بازی, تیم Feral Cat Den در بازی ماجرایی و شاعرانه شان اعلام کردند شما باید برای نجات عشقتان جلوی گسترش دنیا را بگیرید. خدا پشت و پناهتان!!

Genesis Noire

ماهیت بازی Genesis Noir بر اساس به خاطر داشتن الگو ها و بازی با اجسام شکل گرفته است. معماهای ساده و لمسی بازی حس آرامش بخشی القا می کنند و بازی کردن با آنها واقعا لذت بخش است, مثل چیزی که موقع ور رفتن با خمیر بازی حس می کنید. شما می توانید با دموی تعامل پذیر و با حال بازی ستاره ها را همراه با تک نوازی جاز به هم متصل کنید و کمی از طعم لذت بازی اصلی را بچشید.

طراحی تک رنگی با رمان فضایی  داستان متناسب است اما بازی خیلی در فضا جریان ندارد, شخصیت ها بیشتر شبیه کاریکاتور هستند که دست و پاهای لاغر دارند اما بعضی قسمت های بدن مثل موهایشان به شکل افراطی بزرگ می باشد (بسیار شبیه به کارتون کوتلاس). بنا به اطلاعات سایت رسمی بازی هر مرحله یک بخش از بیگ بنگ می باشد و این که چگونه از نظر بصری با یکدیگر تفاوت خواهند داشت باید جالب باشد. در بازی فضای زیادی برای ایده های دیوانه وار و چالش برانگیز وجود دارد.

Genesis Noire

Feral Cat Den یک تیم مستقل در آمریکا می باشد که از دو نفر تشکیل شده است. اولین بازی جرمی و ایوان, دو عضو تیم در سال 2011 ساخته شد که یک عنوان نقش آفرینی 16 بیتی بود و FriendQuest  نام داشت. بازی جدید این تیم یعنی Genesis Noir در حال حاضر روی سایت کیک استارتر (KickStarter) قرار دارد و Feral Cat Den برای جامه عمل پوشاندن به این رویا چیزی حدود 40000 دلار درخواست کرده است. در حالی که من مشغول نوشتن این مطلب هستم کمپین بازی 25778 دلار جمع کرده و تا 6 روز دیگر ادامه خواهدت داشت. شما می توانید یک ویدیوی کوتاه از معرفی بازی را در اینجا مشاهده کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha