اولین عکس گرفته شده با دوربین گلکسی S9 و مقایسه آن با دوربین گلکسی S8
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:25 بهمن 1396، 20:00

اولین عکس گرفته شده با دوربین گلکسی S9 و مقایسه آن با دوربین گلکسی S8

همان طور که می دانید گلکسی S9 پرچمدار بعدی سامسونگ است که به احتمال زیاد کاربران قبل از خرید حتما از خود تفاوت آن را در مقایسه با گلکسی S8 می پرسند. در این مطلب می خواهیم دوربین این دو گوشی هوشمند را با یکدیگر مقایسه کنیم.
در آخرین خبری که دیروز منتشر شد، تنها اطلاعاتی که از گوشی گلکسی  S9 هنوز منتشر نشده ،  تصاویر گرفته شده به صورت نمونه از دوربین این گوشی هوشمند است. اکنون می بینیم که به لطف خبرهایی که به بیرون درز پیدا می کنند، تصاویری گرفته شده از دوربین این تلفن هوشمند پرچمدار هم منتشر شده است.

یکی از کاربران توییتر به آیدی @MMDDJ_ به تازگی ادعا کرده است که تصاویری دارد که با گوشی گلکسی S9 گرفته شده است و آن عکس ها را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته و در کنار آن عکس های مشابهی از دوربین گوشی گلکسی S8 نیز گرفته تا کاربران بتوانند این دو را با یکدیگر مقایسه کنند. اولین سئوالی که به ذهن می آید این است که این عکس ها چقدر معتبر هستند و تا چه حد می توان به آن اعتماد کرد؟

قبل از اینکه وارد جزئیات این تصاویر بشویم باید بگوییم که آنچه در اینجا مطرح می شود آن چیزی است که در فضای مجازی منتشر شده و به راحتی نمی توانیم آن را تایید یا رد کنیم.

گلکسی S9

عکس بالا مربوط به گلکسی S9 است که آن را مشاهده می کنید. ساختمان هایی بلند را نشان می دهد. عکس در فضایی گرفته شده که آسمان در آن مشهود است و ویژگی هایی همچون محدوده دینامیکی یا همان دینامیک رنج باید مورد توجه قرار گیرد. توجه داشته باشید نور محیط کم نیست.

عکس ذیل هم مربوط دوربین گلکسی S8 است که ظاهرا HDR دوربین غیر فعال بوده است.

گلکسی S9

با توجه به عکس های گرفته شده از دوربین های گوشی های گلکسی S9 و گلکسی S8  ، ظاهرا عکس دوربین جدیدتر یعنی گلکسی S9 جزئیات بیشتری را از تصویر نشان میدهد.

ولی باید یک نکته را در نظر بگیرید که این عکس ها از طریق یک حساب کاربری توییتری در فضای مجازی منتشر شده اند. اول از همه باید بگوییم که هیچ راهی برای بررسی EXIF ​​عکس ها وجود ندارد تا ببینیم آیا این تصاویر توسط گلکسی S9 گرفته شده است یا گوشی دیگری؟ معلوم نیست جنبه تبلیغاتی دارند یا خیر ؟ در ظاهر عکس های گرفته شده به نظر می رسد که از منظره های واقعی و با دوربین گرفته شده اند. آنچه در تصویر دیده می شود این است که به احتمال بالا با گوشی گرفته شده اند.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha