Remaster بازی System Shock بار دیگر تأخیر خورد
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:30 بهمن 1396، 01:00

Remaster بازی System Shock بار دیگر تأخیر خورد

سیستم جمع آوری پول توسط کیک استارتر باعث شده بسیاری از عاشقان بازی به رویاهایشان برسند، اگرچه هنوز رویاهای بسیاری وجود دارند که حقیقی نشده اند. Remaster بازی System Shock توسط استودیو Nightdive قرار است به یکی از بزرگترین رویاهای بازیکنان جامه عمل بپوشاند.

 انتظار می رفت Remaster بازی System Shock  توسط Nightdive امسال برای پلتفرم های PC، PS4 و Xbox One منتشرشود. اما اخبار جدید توسط تیم سازنده چیزی خلافش را ثبت کرده است. این Remaster بار دیگر دچار تأخیر شده و تیم سازنده بازی هم اکنون روی عنوان hiatus مشغول به کار هستند.

System Shock

در یک پست کیک استارتر، استفان کیک, مدیر عامل استودیو Nightdive مسئولیت این تغییر مسیر را به عهده گرفت، و اذعان داشت که خودش تصمیم گرفت که تیم را روی hiatus متمرکز کند تا دور نمای بازی را بار دیگر مورد ارزیابی قرار دهند. کیک همچنین اضافه کرد که پروژه Remaster کنسل نشده است و بازیکنان نگران نباشند. گزارشات اخیر استفان کیک مشخص نکرد که تا چه مدتی تیم از بازی جدا خواهند بود یا بازی چه زمانی ممکن است منتشر شود.

کیک اضافه کرد: «شاید ما زیادی موفق بودیم، شایدم تمرکزمان را از دست دادیم. دیدگاه هایمان تغییر کردند. ما از یک Remaster به سمت یک بازی کاملاً جدید حرکت کردیم. موتور بازی را از Unity به Unreal تغییر دادیم، این تصمیمی است که از اتخاذش پشیمان نیستیم و تا اینجا برایمان جوابگو بوده است. با این تغییر رویه موارد بیشتری را پیشبینی کردیم، اما از هسته مفهومی عنوان اصلی جدا شدیم. خواهش می کنم به من اعتماد کنید وقتی که می گوییم ما قدرتمند تر از گذشته بر می گردیم. بازی System Shock تکمیل می شود و به تمام وعده هایی که داده بودیم عمل خواهیم کرد.»

در سال 2016 استودیو Nightdive یک کمپین کیک استارتر برای Remaster نسخه 1994  System Shock آغاز کرد. اعضای تیم سازنده یک تریلر از دورنمایی که برای بازی در نظر داشتند در کنار کمپین منتشر کردند که 21600 پشتیبان پیدا کرد و توانست چیزی حدودی 1.3 میلیون دلار جمع آوری کند. لازم به ذکر است که سومین قسمت از System Shock قرار بود توسط استودیو سابق Looking Glass و سازندگان BioShock ساخته شود.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha