تاریخ انتشار رسمی Detroit: Become Human مشخص شد
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:11 اسفند 1396، 01:00

تاریخ انتشار رسمی Detroit: Become Human مشخص شد

هر بار که نام استودیوی Quantic Dream را می شنویم سقف انتظارات حسابی بالا می رود. می دانیم که مطمئناً با یک بازی متوسط روبرو نخواهیم بود. بازی اولین استودیو یعنی Fahrenheit که برای کنسول PS2 منتشر شده بود، تعریف جدیدی از ژانر ماجراجویی ارائه کرد و Quantic Dream با انتشار بازی فوق العاده زیبای Heavy Rain این تعریف را به کمال رساند. درست است که برخی معتقدند Beyond: two Souls نتوانست آن جور که باید انتظارات را بر آورده کند، اما هنوز به عقیده بسیاری، بازی با آن حجم تعامل کمتر پیدا می شود. بازی آخر این استودیو یعنی Detroit: Become Human سال پیش معرفی شد و علی رغم تریلر ها و تصاویر مختلف از دنیای بازی هرگز تاریخی برای انتشارش ارائه نداد. پس از مدت ها انتظار استودیوی Quantic Dream امروز اعلام کرد که تاریخ انتشار بازی برای می 2018 برنامه ریزی شده است.

این بازی ماجراجویی داستان سه ربات انسان نما را روایت می کند که در طول داستان، با تصمیماتتان در مسیر های مختلف سرنوشتشان را رقم خواهید زد.

Detroit: Become Human

در Detroit: Become Human سه شخصیت اصلی وجود دارد و بازیکنان در طول بازی در غالب هر کدام از آن ها داستان را پیش می برند. دقیقاً مشابه Heavy Rain که در آن بازیکنان داستان Ethan Mars، Madison Paige ، Norman Jayden و Scott Shelby را دنبال می کردند و شاهد تأثیرات تصمیمات این شخصیت ها در خط داستانی یکدیگر بودند، به نظر می رسد هر سه ربات Conor، Kara و Markus در نهایت با یکدیگر تعامل داشته باشند.Connor در موقعیتی که طی آن ربات ها سرکش و نافرمان شده اند، با پلیس همکاری می کند. Kara رباتی است که ساختار نرم افزاری خودش را برهم می زند تا از دختر بچه ای که مسئولیت نگهداری اش را به عهده دارد حفاظت کند. Markus شخصیتی است که چیزی زیادی از او نمی دانیم، اما به نظر رهبری ربات های شورشی را بر عهده دارد که برای آزادی می جنگند.

Detroit: Become Human طبق اخباری که امروز منتشر شد در تاریخ 25 می 2018 برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha