یادگیری ماشین چیست؟ آموزش رایگان با دوره های گوگل
امیر حیدری باطنی
نویسنده:امیر حیدری باطنی
ارسال شده در:18 اسفند 1396، 00:30

یادگیری ماشین چیست؟ آموزش رایگان با دوره های گوگل

اگر هنوز هم در مورد هوش مصنوعی چیزی نمی دانید، می توانید با تجربه کردن مباحث هوش مصنوعی گوگل با این موضوع آشنا شوید. این تجربه می تواند شما را یک قدم جلوتر ببرد: یادگیری بیشتر در مورد هوش مصنوعی. گوگل نوعی دوره آموزشی آنلاین طراحی کرده تا بدین وسیله با اصول اولیه یادگیری ماشین آشنایی یابید. این دوره برای تمامی افرادی که اینترنت دارند، قابل دسترسی است.

دوره آموزشی یادگیری ماشین گوگل از شما نمی خواهد که مستقیم وارد مبحث شوید، بدین ترتیب می توانید فیلترهایی را در ابتدا به کار بگیرید و تمرکز خود را روی نیازهای خود قرار دهید، مثلاً نوع محتوایی که مایلید یاد بگیرید و مرحله ای از پیشرفت که می خواهید با آن شروع کنید. بر اساس اعلام گوگل، هر کس که به دنبال محتوای آموزشی در مورد مباحث کارشناسی یادگیری ماشین گوگل است می تواند در این دوره های آموزشی اطلاعات خود را تکمیل کند، خواه شما به دنبال دوره های پیشرفته در مورد TensorFlow باشید یا فقط در مورد مباحث ابتدایی هوش مصنوعی کنجکاوی دارید.

یادگیری ماشین

یادگیری اشیا از جمله مصالح اولیه برای ساخت هوش مصنوعی است. به افراد مبتدی در حوزه یادگیری ماشین توصیه می شود که پیش از یادگیری مباحث سنگین تر، دوره های آموزشی مرتبط با مشکلات حوزه یادگیری ماشین را سپری کنند. این دوره آموزشی رایگان 15 ساعته تجربه ای کافی و مباحثی از تحقیقات نمونه های واقعی را در اختیار شما می گذارد تا درک شما از این موضوع تسهیل گردد.

برای مثال، اگر آماده ساختن اپلیکیشن ها هستید، می توانید دوره های TensorFlow را بگذرانید. این دوره، چارچوب یادگیری ماشین با منبع باز گوگل است که به صورت رایگان می توانید به آن دسترسی یابید. این دوره آموزشی به شما کمک می کند تا مفاهیم لازم با مواد اولیه و آموزش های پیشرفته در مورد TensorFlow را برگزینید.

شاید بپرسید که بزرگترین مزیت یادگیری هوش مصنوعی چیست؟ برای این مبحث مدرکی دریافت نمی کنید، اما داشتن دانش عملی در مورد هوش مصنوعی می تواند افزونه ای مفید باشد که به توانایی برنامه نویسی شما که تاکنون به دست آورده اید، کمک کند.

برخی از پیش نیازهایی که می تواند روند یادگیری را برای شما تسهیل کند، از این قرارند:

  • تسلط بر جبر سطح مقدماتی
  • مهارت در مبانی برنامه نویسی
  • به دست آوردن تجربه هایی در مورد کدنویسی و برنامه نویسی در پایتون

طرفداران گوگل این روش آموزشی را مورد استفاده قرار داده اند تا اپلیکیشن هایی بسازند که راه شان را به زندگی های ما باز کنند. حالا، این امر در اختیار همه قرار دارد. همچنین گوگل می گوید که این دوره آموزشی به روزرسانی می شود و هر قدر که حوزه هوش مصنوعی گسترش یابد، بر اساس آن تغییر می کند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha