نمایشی از بازی نقش آفرینی کارآگاهی Disco Elysium
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:20 اسفند 1396، 22:30

نمایشی از بازی نقش آفرینی کارآگاهی Disco Elysium

وقتی که استودیو Humble Bundle اعلام کرد که به سمت انتشار بازی تغییر مسیر می دهد، کلی عنوان ریز و درشت معرفی کرد، یکی از این پروژه های تحت ساخت عنوانی با نام No Truce With the Fuires بود. از بازی خبر چندانی نبود تا اینکه به تازگی متوجه شدیم اسم بازی به Disco Elysium تغییر کرده است.

وقتی ویدیوی منتشر شده از بازی را مشاهده می کنید، ایده بازی بسیار باحال و جذاب به نظر می رسد. یک نقش آفرینی کارآگاهی ایزومتریک که توسط تیم ZA/UM، استودیویی واقع در استونی ساخته شده که داستان سرایی خوب را هدف اصلی در بازی اولشان قرار داده اند. در واقع داستان بازی  در مورد کارآگاهی در شهری در آینده ای نامعلوم است که پر شده از فساد، مواد مخدر، و صد البته دیسکو. شخصی سازی بنا به گفته استودیو ZA/UM کم نظیر است و شما می توانید تصویر خاص خودتان از یک کاراگاه را خلق کنید.

Disco Elysium

برای مدتی طولانی فقط باید به یک اسم برای عنوان و تیزری کوتاه بسنده می کردیم. بازی در اصل برای انتشار در سال 2017 برنامه ریزی شده بود اما نهایتاً تا 2018 به تعویق افتاد.در حالی که هنوز هم یک تاریخ دقیق برای انتشار بازی در اختیار نداریم، دیروز عنوان نهایی و تریلری از گیم پلی بازی منتشر شد. بازی هم اکنون با نام Disco Elysium منتشر خواهد شد که به نظر دو کلمه کاملاً بی ربط می آیند که در یکجا استفاده شده اند، اما مطمئنم که یک جورایی برای فضا و زمینه بازی مناسب خواهند بود. تریلر گیم پلی Disco Elysium بخشی کوچک از چگونگی و محیط بازی را نمایش می دهد. شما این آزادی عمل را دارید که در شهر جست و جو کنید و به فعالیت های مختلف بپردازید. با انتخاب دیالوگ تصمیماتی که به نظرتان درست می آیند را اتخاذ کنید که از این جهت بسیار به بازی های نقش آفرینی قدیمی با دیالوگ و سیستم انتخاب غنی شباهت دارد.

می توانید گوشه ای از گیم پلی بازی را در اینجا مشاهده کنید:

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha