معرفی Summerset به عنوان expansion بعدی The Elder Scrolls Online
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:02 فروردین 1397، 10:00

معرفی Summerset به عنوان expansion بعدی The Elder Scrolls Online

بازی The Elder Scrolls Online طی چند ماه آینده یک expansion دیگر دریافت می کند و این بار شما را به جزیره Summerset وارد خواهد کرد. همانند expansion های گذشته Summerset هم با یک داستان، نظام، مهارت و ساخت جواهرات جدید همراه خواهد بود.

از ژوئن 2017 که Morrowind منتشر شده بود، Summerset  اولین expansion بزرگ The Elder Scrolls Online  می باشد. برخلاف expansion قبل، محتوای Summerset روی مکانی تمرکز دارد که کمتر آشناست. جزیره Summerset محل زندگی قوم Thalmor است که به High Elve هم معروفند و در سری The Elder Scrolls غیر از قسمت اول یعنی Arena، خیلی حضور پررنگی نداشته اند.

The Elder Scrolls Online Summerset

به علاوه این expansion با یک داستان جدید همراه خواهد بود که ماجرایی که در محتوای Orsinium در سال 2015 آغاز شده بود را خاتمه می دهد. همچنین یک نظام جدید برای ملحق شدن به نام نظام Psijic وجود دارد و یک مهارت جدید براساس جادوی نظام Psijic اضافه می شود. بازیکنان قادر خواهند بود که با قدرت ها و Perk های گوناگون انواع جواهرات را بسازند. درنهایت Summerset با کلی محتوای همکاری جدید همراه خواهد بود که برخی از آن ها عبارتند از امتحان 12 نفره، غارها، باس فایت ها و یک چیز جدید دیگر که Abyssal Geysers نامیده می شود.

اگر اولین بار است که The Elder Scrolls Online را بازی می کنید می توانید بدون این که باقی بازی را انجام داده باشید Summerset را شروع کنید؛ یک بخش و منطقه آموزشی وجود دارد که کارتان را راه می اندازد. در عین حال بازیکنانی که هم اکنون مشغول بازی هستند می توانند شخصیتشان را برای یک شروع جدید وارد این DLC بکنند. بازیکنان لول بالا می توانند همراه با کم تجربه تر ها در این DLC بازی کنند، و بازی بسته به سطح هر شخص بالانس می شود.

قیمت این DLC همراه با بازی اصلی و محتوای Morrowind برابر با 40 دلار است و در تاریخ 5 ژوئن (15 خرداد) برای PS4 ،Xbox One و PC عرضه می شود. اگر بازی اصلی را در اختیار دارید، می توانید با 30 دلار Summerset را تهیه کنید. به علاوه یک دو نسخه ویژه برای خرید در دسترس است که آیتم های مخصوص درون بازی و کلکسیونی و فیزیکی را شامل می شوند. در آخر اگر بازی را پیش خرید کنید، صاحب پکیج ویژه Queen می شوید که با کلی آیتم به درد بخور همراه خواهد بود. می توانید ویدیویی از گیم پلی این expansion را در اینجا مشاهده کنید:

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha