درز تصاویر و اطلاعاتی از اپراتور های جدید Rainbow Six Siege
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:03 فروردین 1397، 19:00

درز تصاویر و اطلاعاتی از اپراتور های جدید Rainbow Six Siege

آخرین اپراتور های بازی Rainbow Six Siege به تازگی در ماه پیش منتشر شدند، اما هنوز چیزی نگذشته بازیکنان به دنبال این هستند که چه چیزی در آینده انتظار شان را می کشد. می دانیم که در expansion فصل بعدی باید انتظار اپراتور های جدید بیشتری را داشته باشیم، اما از قرار معلوم می توانیم با تصاویری که توسط طرفداران جمع آوری شده، نیم نگاهی به این اپراتور ها داشته باشیم.

با توجه به چیزی که Mr_Donald_Duck کاربر Reddit به اشتراک گذاشته، اسم و تصاویر دو اپراتور ایتالیایی در فایل های نسخه PC بازی مشاهده شده اند. یک عکس موقتی دریافت کرده ایم که ظاهر هر شخصیت چگونه است و نامش چیست: Alibi و Meastro. اولین اپراتور یعنی Alibi با دو سایه شبح مانند شبیه به خودش همراهی می شود، در عین حال Maestro با چیزی مثل یک کوله پشتی و فشنگ های شاتگان روی سینه اش دیده می شود.

قبل از این، Artex3 دیگر کاربر Reddit اطلاعاتی از فایل های بازی استخراج کرد که اشاره به این دارد که  چه جور گجت هایی باید از اپراتورهایی که  احتمالاً Alibi  و Maestro باشند، انتظار داشته باشیم.  این موارد شامل ابزارهایی مثل هولوگرام ها، منحرف کننده و دوربین های ضد گلوله می باشند. ظاهراً دو سایه که در تصویر Alibi نشان داده می شوند به او کمک می کنند تا دشمنان را با نسخه تقلبی از خودش گول بزند. Meastro احتمالاً بتواند دوربین ها را تقویت کند.

این را در نظر داشته باشید که شاید این شایعات چیزی نباشند که در فصل دوم از سال سوم بازی شاهد باشیم و چنین مواردی همیشه ممکن است تغییر کنند. اما این چیز غیر معمولی نیست که جزئیاتی از اپراتورهای جدید قبل از رونمایی رسمیشان توسط Ubisoft منتشر شود.

Rainbow Six Siege اخیراً در ماه مارس بروزرسان عظیم Chimera را دریافت کرده تا سال سوم بازی را آغاز کند. Chimera دو اپراتور جدید و یک حالت co-op در زمان محدود به اسم Outbreak را شامل می شد که تا 3 آوریل (14 فروردین) قابل بازی است. هنوز تاریخ رسمی از اینکه فصل بعدی چه زمانی آغاز می شود در اختیار نداریم، اما دیروز یک بروزرسان جدید برای Rainbow Six Siege منتشر شد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha