تبلیغ جدید آیفون 10 و انتقال پول با ارسال پیام
طاهره غلامیان
نویسنده:طاهره غلامیان
ارسال شده در:05 فروردین 1397، 14:00

تبلیغ جدید آیفون 10 و انتقال پول با ارسال پیام

اپل این روزها سخت مشغول ساختن و نمایش تیزرهای تبلیغاتی برای آیفون 10 است. چند روز پیش بود که این کمپانی کوپرتینویی تیزر تبلیغاتی ای را منتشر کرد که یکی از باگ های iOS را نشان می داد و البته اپل این باگ را برطرف کرد. اکنون تیزر تبلیغاتی دیگری از آیفون 10 منتشر شده که در آن نشان می دهد چگونه کاربران آیفون 10 می توانند با استفاده از Apple Pay خرید انجام داده و صحت خرید و تایید آن را با استفاده از Face ID انجام دهند.
این تیزر تبلیغاتی در بازاری به نام «Fly Market» ساخته شده است. کارکتر اصلی این تیزر، شخصی است که از بازار، یک کلاه، پیراهن، عینک، طلا و …. خریداری کرده و پول آن را با Apple Pay و از طریق یک پیام پرداخت کرده است. نام این تیزر تبلیغاتی «پرداخت با پیام» یا «Pay With A Message» نام دارد که اشاره به ویژگی پرداخت با سیستم اپل یا Apple Pay دارد. با استفاده از برنامه iMessage، کاربران آیفون می توانند به سایر افرادی که از آیفون 10 استفاده می کنند، مبلغی را منتقل و یا از آنها مبلغی را دریافت کنند. روند کار، بسیار شبیه به انتقال پول از طریق شبکه هایی مانند PayPal است. می توانید این تیزر تبلیغاتی را در اینجا مشاهده کنید.
در این تیزر تبلیغاتی 15 ثانیه ای، 2 مرد را مشاهده می کنیم که گویا تازه از خرید آمده اند و لباسی نو بر تن دارند. هزینه لوازم و پوشاکی که خریداری کرده اند 17 دلار شده و این مبلغ را با استفاده از Apple Pay پرداخت کرده و به این طریق، فروشنده مبلغ خود را دریافت می کند. اپل قصد دارد با ساخت این تیزر تبلیغاتی به همگان نشان دهد که خرید کردن چقدر می تواند ساده و لذت بخش باشد زمانی که دیگر نیازی نیست حتما پول نقد به همراه داشته باشید. کافیست از سیستم Apple Pay استفاده کنید.
برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha