راهنمای خرید قاب مخصوص گوشی های آیفون

راهنمای خرید قاب مخصوص گوشی های آیفون
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

هر قدر گوشی های آیفون باکلاس و زیبا هستند، اما می توان آنها را با یک کاور سخت پوشاند تا محکم شوند. اما پیدا کردن یک کاور گوشی مناسب، سخت است.

در حالی که سلیقه افراد با هم فرق می کند، اما با تمام این تفاسیر هر کسی می تواند یک مدل کیس خوب برای گوشی خود تهیه کند که هم از گوشی محافظت نماید و هم ظاهر کاملا مناسبی داشته باشد. در اینجا به نکاتی برای انتخاب بهترین کیس و کاور مخصوص گوشی های آیفون اشاره می کنیم.

آیفون

کیف مخصوص آیفون

اگر به دنبال چیزی هستید که هر زمان از گوشی آیفون خود استفاده نمی کنید، از آن محافظت کند، یک کیف مخصوص آیفون به بهترین شکل ممکن می تواند این کار را برای شما انجام دهد. با یک پد اضافی می توانید از گوشی هنگام زمین خوردن محافظت و همچنین از خراش های ناشی از کلید، سوئیچ، سکه و دیگر اشیای تیز که در جیب و یا کیف شما وجود دارد، جلوگیری کنید.

آیفون

قاب های آیفون طرح کتابی

به قابی نیاز دارید که از همه جهت گوشی آیفون شما را مورد محافظت قرار دهد؟ یک قاب آیفونی طرح کتابی (که به آن مدل کیفی و یا تاشو نیز می گویند) می تواند از صفحه نمایش گوشی شما محافظت کند و در عین حال کاری می کند تا به کناره ها و قسمت پشت گوشی نیز صدمه ای وارد نشود. اگرچه این نوع قاب کمی حجیم است، اما محافظت بیشتری نیز برای گوشی حاصل می نماید و از اینها گذشته، چون با آن گوشی شبیه به کیف پول می شود، احتمال سرقت گوشی پایین می آید.

آیفون

قاب های پوستی

شاید فکر کنید که قاب های پوستی از جنس سیلیکون هستند، اما مواد مختلفی برای این نوع قاب موجود است که از آن جمله می توان به قاب های چوبی، فلزی، چرمی و یا کربنی اشاره کرد. این نوع قاب های پوستی از قسمت پشتی و کناره های گوشی محافظت می کند و گرفتن گوشی ساده تر می گردد. البته هنگام انتخاب چنین قابی یادتان باشد که نوعی را انتخاب نمایید که پورت های ضروری گوشی، دوربین، قسمت جک و یا موارد دیگر را مسدود نکند.

آیفون

قاب های بامپر

قاب های بامپر لبه های گوشی آیفون را می گیرند. این نوع قاب گرفتن گوشی را ساده می سازد و در عین حال، کمترین میزان محافظت را از آن به عمل می آورد. اگرچه، محافظت ارائه شده در مقایسه با قاب های پوستی، کیس و یا قاب کتابی کمتر است، اما هنگام زمین خوردن جلوی صدمات بیشتر به گوشی را می گیرد (از آنجا که مواد سیلیکونی اضافی در طراحی این نوع قاب به کار رفته، امکان افتادن گوشی از دست شما کمتر می شود). این نوع قاب یکی از کم حجم ترین نمونه های مربوط به گوشی های آیفون است.

 

آیفون

بازوبند

اگر هنگام ورزش کردن با گوشی خود موسیقی گوش می دهید و یا وقتی می خواهید دستانتان آزاد باشند، یک قاب از نوع بازوبند می تواند برای شما مناسب باشد. این بازوبندها کاملاً شبیه به بازوبندهای مخصوص آیپاد و دستگاه های پخش MP3 هستند و به صورت اختصاصی برای آیفون طراحی شده اند.

 

آیفون

محافظ صفحه نمایش

حتی اگر یکی از قاب های مورد اشاره در بخش های قبلی را مورد استفاده قرار می دهید، می توانید سطح حفاظت از گوشی خود را افزایش دهید. اینجاست که یک خرید محافظ صفحه نمایش گوشی یا گلس می تواند به درد شما بخورد. بدون اینکه حجمی به گوشی شما اضافه نماید، این محافظ می تواند جلوی خراشیده شدن و یا صدمات مشابه دیگر را بگیرد. البته می توانید این نوع گلس را در کنار قاب های مخصوص به صورت همزمان مورد استفاده قرار دهید.

پیشنهاد خرید کاور آیفون برای شما:

کاور چرمی اپل آیفون 7 پلاس

کاور چرمی اپل آیفون 7 پلاسLeather Cover for Apple iPhone 7 Plus

جنسچرم طبیعی
سطح پوششقاب پشتی,کلیدها,لبه ها

کاور چرمی اپل آیفون 6/6S

کاور چرمی اپل آیفون 6/6SLeather Cover for Apple iPhone 6/6S

جنسچرم طبیعی
سطح پوششقاب پشتی,لبه ها

کاور چرمی اپل آیفون 7

کاور چرمی اپل آیفون 7Leather Cover for Apple iPhone 7

جنسچرم طبیعی
سطح پوششقاب پشتی,کلیدها,لبه ها

کاور چرمی اپل آیفون 6 پلاس/6S پلاس

کاور چرمی اپل آیفون 6 پلاس/6S پلاسLeather Cover For Apple iPhone 6 Plus/6S Plus

جنسچرم طبیعی
سطح پوششقاب پشتی,کلیدها,لبه ها

کاور سیلیکونی اپل آیفون 6/6S

کاور سیلیکونی اپل آیفون 6/6SSilicone Cover For Apple iPhone 6/6S

جنسسیلیکونی
سطح پوششقاب پشتی,لبه ها

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood