Red Dead Redemption در PC بوسیله شبیه ساز PS3 زیبا به نظر می رسد
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:07 فروردین 1397، 01:00

Red Dead Redemption در PC بوسیله شبیه ساز PS3 زیبا به نظر می رسد

درست است که بازی با کنسول سبب لذت و راحتی بیشتری می شود، اما داشتن PC همیشه مزیت های خودش را دارد. فرقی نمی کند بازی انحصاری باشد یا نه، خلاصه روزی می رسد که رایگان شود و می توانید با انواع و اقسام شبیه ساز ها در کامپیوتر شخصیتان تجربه شان کنید. مطمئناً اگر اهل استفاده از شبیه ساز باشید در جریان هستید که برنامه شبیه ساز RPCS3 PS3 پیش از این دو بازی کنسولی Demon’s Souls و Persona 5 را وارد PC کرده بود. طبق آخرین ویدئوی نمایش داده شده چندین بازی دیگر راهی صفحه های دسکتاپ می شوند و علاوه بر آن شامل تغییرات و جلوه هایی خواهند بود که کیفیتشان را نیز نسبت به گذشته افزایش می دهد.

علاوه بر پشتیبانی از صد ها بازی، سازنده این شبیه ساز دستورالعمل های بافت های این نرم افزار را بازنویسی کرده که باعث می شود خروجی بافت ها از رنگ بندی مناسب تری بهره مند شوند. به علاوه تمامی مشکلات سایه زنی و نورپردازی در بازی هایی که با موتور Unreal Engine 3 ساخته شده بودند برطرف خواهد شد.

همان طور که در ویدیوی بالا می بینید، علاوه بر Red Dead Redemption بازی های دیگری مثل Silent Hill: Downpour ،Drakengard 3 ،Uncharted و Dante’s Inferno وجود دارد. شاید با توجه به این که بعضی از این عناوین در حال حاضر از طریق خدمات premium stream فروشگاه PS سونی قابل انتخاب باشند (همراه با تریال 7 روزه) عده ای استفاده از این شبیه ساز را کاری بیهوده بدانند، اما از آنجایی که برای استفاده از این خدمات باید دائماً به اینترنت متصل باشید و اکثر بازیکنان کشورمان از مشکلات اینترنتی و رابط های پیچیده کاربری رنج می برند، احتمالاً استفاده از RPCS3 PS3  گزینه مناسبی باشد.

در مورد این که استفاده از شبیه ساز کار درستی است یا خیر صحبت های ضد و نقیض زیادی می شود و هنوز به شکل کامل ثابت نشده که بازی کردن عناوین مختلف با این گونه نرم افزار ها قانونی است یا نه، اما خب، در ایران عزیزمان که خیلی قانون کپی رعایت نمی شود احتیاج نیست زیاد عذاب وجدان داشته باشید.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha