جزئیاتی از The War Machine محتوای بعدی Call of Duty: WWII
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:08 فروردین 1397، 23:00

جزئیاتی از The War Machine محتوای بعدی Call of Duty: WWII

Activision از محتوای expansion بعدی اش برای Call of Duty: WWII رونمایی کرد و این DLC به به زودی برای تعدادی از بازیکنان در راه است. پک The War Machine در تاریخ 10 آوریل (21 فروردین) نفشه های جدید، یک مأموریت حالت جنگی و چند محتوای دیگر را برای شوتر اول شخص WWII معرفی می کند.

همانند دیگر DLC بازی Call of Duty، پک The War Machine سه نقشه چند نفره جدید به بازی اضافه می کند که  عبارتند از: Egypt ،Dunkirk ،V2. نقشه Egypt برای اولین بار در کل سری بازیکنان را به این منطقه منتقل می کند و به آن ها اجازه می دهد که در مجاورت اهرام بزرگ و دیگر نقاط برجسته و نام آشنای مصر با یکدیگر بجنگند. Dunkirk بازیکنان را در شهر ساحلی فرانسه قرار می دهد (که بعد از دیدن فیلم نولان احتمالاً خودتون حدسش رو میزدین) و شامل یک ساحل بزرگ، باز و خطرناک می باشد که از خانه های تنگ و نزدیک به هم پر شده، V2 در عین حال یک نقشه با ضرب و آهنگی بسیار بالاست که در منطقه تست موشکی سری آلمان واقع شده است.

The War Machine

به علاوه The War Machine یک مأموریت حالت جنگی جدید به بازی اضافه می کند که عملیات Husky نامیده می شود. این نقشه با همکاری Raven Software ساخته شده و بازیکنان در آن مأموریت دارند که از مکان هدف های آلمانی اطلاعات جمع آوری کنند. این حالت همچنین یک نبرد هوایی به بازی اضافه می کند؛ پس از مخابره اطلاعات به مرکز فرماندهی، بازیکنان باید هواپیماهای دشمن را نابود کنند تا آسمان برای بمب افکن های خودی باز شود.

همراه با پک The War Machine یک بخش جدید به حالت زامبی بازی اضافه می شود که Shadowed Throne نام دارد. این بخش، خط داستانی Barbarossa را به یک سطح کاملاً جدید ارتقاء می دهد. طبق پیش نمایش اکتیویژن: «برلین در حال سوختن است و ارتش شیطانی دکتر Straub به پا خواسته تا شهرش را از متفقین مهاجم پاک سازی کنند.»

به لطف قرارداد انحصار زمانی که Sony با Activision بسته، پک The War Machine برای PS4 یک ماه زودتر از Xbox One و PC منتشر خواهد شد. این DLC شامل سیزن پس 50 دلاری/ 40 پوندی Call of Duty: WWII می باشد که برای بازیکنان دسترسی به اولین expansion بازی، Resistance را نیز فراهم می کند. محتوای The War Machine همچنین به شکل جداگانه و با قیمت 15 دلار/ 11.59 پوند قابل خرید است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha