صحبت های بارلوگ در مورد حذف شخصیت Kratos از God of War در گذشته
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:09 فروردین 1397، 17:30

صحبت های بارلوگ در مورد حذف شخصیت Kratos از God of War در گذشته

Kratos قهرمان بی چون و چرا God of War می باشد، اما در چند برهه زمانی حضورش در این فرنچایز زیر هاله ای از ابهام رفت، هر چند هنوز شاید به شکلی مختصر و کوتاه این اتفاق بیافتد. کارگردان بازی کوری بارلوگ طی مصاحبه جدیدش گفت Kratos همیشه به شکلی کاملاً شخصی برایش اهمیت داشته، اما این سوال برای تعدادی از عوامل داخلی Sony و برخی طرفداران شکل گرفت که شاید وقت رها کردن شخصیت Kratos فرا رسیده است.

بارلوگ در مصاحبه اش با سایت IGN گفت: «کلی از بازیکنان در طول پروسه ساخت و حتی بعضی از افراد استودیو، مدام می گفتند: آخه تا کی Kratos؟». اما وقتی از بارلوگ مستقیماً پرسیده شد که آیا Sony تا به حال به شکل جدی تصمیم به حذف این شخصیت گرفته، بارلوگ جواب داد؛ «نه». اگرچه در طول ساخت زمانی بود که بارلوگ تحت فشار بود که شخصیت Atreus پسر Kratos را حذف کند، اما او مقاومت کرد.

بارلوگ گفت: «زمانی بود که مجبور شده بودم شخصیت Atreus را از داستان خط بزنم، چون همگی نگران این بودند که چنین چیزی تا چقدر می تواند پیچیده باشد. اما در مورد Kratos، نه؛ از همان ابتدا در مورد کارم مطمئن بودم و گفتم: من می خواهم شخصیتی چالش برانگیز خلق کنم که بعضی افراد از او بیزار باشند. عکس العملشان به این شکل است، «ببین، من از این شخصیت خوشم نمیاد». او تنها به مرور زمان قابل احترام می شود. ما خودمان شخصیتش را این چنین نوشتیم. ما از قصد او را یک ضد قهرمان خلق کردیم.»

از قرار معلوم در God of War جدید، Kratos برنامه دارد پسر خوبی شود. البته هنوز هم بعضی لحظات قاطی می کند، اما هدف کلی این است که با Kratos همزاد پنداری بیشتری شود. بارلوگ گفت که می خواهد بازیکنان از خدای جنگ دور شده و به Kratos نزدیک شوند، برایش تأسف بخورند، دل بسوزانند یا با تجاربش همدردی کنند.

God of War بارلوگ

چیزی که تا کنون از God of War دستگیرمان شده، این است که با وجهه آرام تری از Kratos روبروی هستیم. او هنوز درگیری هایی با پسرش Atreus دارند، اما همچنین شخصیت قابل درک تری ارائه می دهد. البته Kratos هنوز یک قاتل بی رحم است که دشمنانش را با به شکلی وحشیانه می درد (یه وقت فکر نکنین سوسولی، چیزی شده). پس مطمئناً دیدن این که بازی چگونه بین این دو وجهه تعادل را برقرار می کند، باید جالب باشد. جواب تمامی سوال هایمان را در 20 آوریل (31 فروردین) خواهیم گرفت، هنگامی که خدای جنگ، ماجراجوییش در اسکاندیناوی و بین اساطیر نورث را آغاز می کند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha