آخرین فرصت برای دسترسی به بازی های رایگان PS Plus در ماه مارس
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:11 فروردین 1397، 23:30

آخرین فرصت برای دسترسی به بازی های رایگان PS Plus در ماه مارس

پایان ماه میلادی نزدیک است و چنین چیزی برای مشترکین خدمات دیجیتالی به معنای پایان سرویس قبلی و شروع سرویسی جدید می باشد. خدمات PS Plus سونی در روز سه شنبه، 3 آوریل (14 فروردین) دوباره از سر گرفته می شود، بنابر این چند روز آینده تنها فرصت شما برای دسترسی به مجموعه بازی های رایگان مارس می باشد.

با حضور بازی هایی مثل Bloodborne و remake عنوان Ratchet & Clank به عنوان پرچم داران این مجموعه باید گفت که مارس، ماه پر باری بود. همچنین سیستم نسل حاضر به لطف کراس – بای چند عنوان به درد بخور اضافی هم دریافت می کند: Mighty No. 9 از کنسول PS3 و Claire: Extended Cut و Bombing Busters از ویتا دیگر بازی این ماه هستند، کنسول PlayStation 3 بازی Legend of Kay را نیز در فهرستش خواهد داشت.

PS Plus

به محض فرا رسیدن 3 آوریل، همه این عناوین به قیمت های معمولشان باز می گردند. مثل همیشه انتخاب این بازی ها قبل از تغییر سرویس به این معناست که تا زمانی که مشترک خدمات پلاس باشید می توانید آن ها را بازی کنید. مجموعه بازی های آوریل PS Plus هم بدک نیستند و با وجود عناوینی مثل Mad Max و Trackmania Turbo حسابی می درخشند. از دیگر بازی های این فهرست می توان Q-Bert Rebooted ،In Space We Brawl ،Toy Home و 99 Vidas را نام برد.

PlayStation Plus به شکل معمول بازی های سه کنسول PS4 ،PS3 و Vita را ارائه می دهد، اما این خدمات رو به پایان هستند. این کمپانی جدیداً اعلام کرد که بازی های PS3 و Vita طی برنامه ای که از 8 مارس (17 اسفند) 2019 آغاز می شود دیگر شامل تخفیفات نخواهند بود. هر بازی که طی این برنامه به اکانت دیجیتالی خودتان اضافه کرده باشید تا زمانی که مشترک پلاس هستید، برایتان باقی می ماند، اما احتمالاً تعداد تخفیفات ماهانه پلاس تا آن زمان خیلی افت داشته باشد.

بازی های رایگان PS Plus در مارس 2018

PS4

  • Bloodborne
  • Ratchet & Clank
  • (Mighty No. 9 (Cross-Buy with PS3
  • (Claire: Extended Cut (Cross-Buy with PS Vita
  • (Bombing Busters (Cross-Buy with PS Vita

PS3

  • (Mighty No. 9 (Cross-Buy with PS4
  • Legend of Kay

PS Vita

  • (Claire: Extended Cut (Cross-Buy with PS4
  • (Bombing Busters (Cross-Buy with PS4
اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha