نمایشی انفجاری از The War Machine محتوای دانلودی Call of Duty: WWII
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:15 فروردین 1397، 19:30

نمایشی انفجاری از The War Machine محتوای دانلودی Call of Duty: WWII

Sledgehammer Games از پک DLC پیش روی بازی Call of Duty: WWII تریلری زیبا منتشر کرد. عنوان The War Machine محتوای دانلودی جدیدی است که بازیکنان را به چند مکان جدید مثل مصر و دانکرک می برد.

دومین DLC از بازی Call of Dury: WWII که The War Machine نام دارد شامل سه نقشه جدید، یک محتوای جدید حالت جنگی، و یک بخش جدید برای نازی های زامبی می باشد. می توانید تریلر این DLC را در پایین مشاهده کنید که نمایشی مختصر از همه نقشه های جدید، سناریو جدید حالت جنگی و حالت نازی های زامبی در برلین را ارائه می دهد.

حالت جنگی در این DLC از روی یک عملیات واقعی به نام هاسکی گرفته شده و این حالت در بازی هم به همین نام خواهد بود. هاسکی اسم رمز حمله متفقین به سیسیل می باشد که طی آن توانستند کنترل این مناطق را از سلطه متحدین بیرون بیاورند. این عملیات تاریخی در نهایت به سقوط رهبر فاشیست ایتالیایی، بنیتو موسیلینی منجر شد.

در حالت عملیات جنگی، بازیکنان باید اطلاعات کلیدی را از منطقه راگوسای سیسیل به دست بیاورند تا بمباران روی نیروهای دشمن آغاز شود. در جناح مخالف، شما سربازی از متحدین خواهید بود که سعی دارد از این بمباران جلوگیری کند. حالت عملیات جنگی نبرد هوایی را به عنوان سومین مأموریت WWII معرفی می کند. Sledghammer کمی قبل تر جزئیات بیشتری از محتویات The War Machine معرفی کرده بود.

در مورد نقشه های جدید باید گفت که مصر و دانکرک هر دو قابل بازی هستند و به بازیکنان شانس این را می دهند که در دو مکان جدید برای جانشان بجنگند. انتظار نداشته باشید که دانکرک شبیه فیلم کریستوفر نولان باشد، همانطور که در تریلر مشاهده کردید، مناطقی پرهرج و مرج و تحت محاصره دشمن را شاهد هستیم (که البته با یک موزیک خفن راک حسابی هیجان انگیز شده).

پک The War Machine از بازی Call of Duty:WWII در تاریخ 10 آوریل (21 فروردین) به عنوان بخشی از قرارداد ارائه زودرس برای بازیکنان PS4 عرضه می شود. این DLC سی روز بعد برای پلتفرم های PC و Xbox One نیز منتشر خواهد شد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha