عکس العمل سازنده God of War نسبت به انتقاد از تغییرات بازی
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:16 فروردین 1397، 20:30

عکس العمل سازنده God of War نسبت به انتقاد از تغییرات بازی

بازی جدید God of War در تاریخ 20 آوریل (31 فروردین) برای کنسول PS4 عرضه می شود. این بازی که یک ریبوت انقلابی برای سری محسوب می شود، Kratos (و پسرش Atreus) را به مناطق اسکاندیناوی وارد کرده و سبک مبارزات را با تغییرات عظیمی ترکیب می کند. همچنین Sony می گوید که در این بازی شاهد شخصیت با احساس تری از Kratos خواهیم بود، مردی که هم زمان که فرزندش را پرورش می دهد باید با گرایشات خشونت آمیز خودش دست و پنجه نرم کند. این قسمت به شکل اساسی موارد جدیدی را به سری اضافه کرده و سعی در پایه ریزی یک فرنچایز طولانی مدت دارد. هر چند کسانی هم هستند که از این تغییرات خیلی خوششان نیامده است.

God of War

کارگردان بازی، کوری بارلوگ در مصاحبه اش با سایت Kotaku گفت که از انتقاد ها و کمپین هایی که ضد بازی صورت می گیرند با خبر است، اما اذعان داشت که قبل از قضاوت باید به بازی یک فرصت منصفانه بدهید. او اضافه کرد Sony عمداً از نمایش زیاد بازی خودداری کرده، چون که او می خواست بازیکنان این بازی را به شکل کامل تجربه کنند.

بارلوگ گفت: «می دانم که افراد زیادی خارج از گود هستند که می گویند: (یک چیز کاملاً متفاوته، خیلی چیزا رو عوض کردن، هشتگ God of War من نیست. هشتگ پیش خریدم رو کنسل کنید). اما فکر می کنم بسیاری از مردم باید آن را بازی کنند.»

او اضافه کرد: «ما در مورد اطلاعات و تصاویری که نشان می دهیم بسیار محدود بوده ایم و دلیل بخشی از آن توهمات من است. من می خواهم که مردم این بازی را به شکل کامل تجربه کنند. همه کسانی که این بازی را ساختند یا بخش مفیدی از این تیم بودند از ابتدا به عنوان بخشی از God of War حضور داشتند. هیچ چیزی بدبینانه یا تحت فشار یا هول هولکی تغییر نکرده است. همگی ما روح و قلبمان را پای این بازی گذاشتیم و DNA ای که قبلا در این فرنچایز وجود داشته همچنان در خون این بازی جریان دارد.»

در پایان مارس، Sony اعلام کرد که God of War گولد شده، به این معنا که پروسه ساخت بازی پایان یافته و آماده است که وارد بازار فروش شود. این عنوان برای انتشار در 20 آوریل و به شکل انحصاری برای کنسول PS4 برنامه ریزی شده است. God of War همراه با نسخه ویژه باندل PS4 Pro که شامل کنسولی با تم بازی و چند محتوای دیجیتالی است، عرضه خواهد شد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha