در نبرد های Conan Exile می توانید از قدرت خدایان کمک بگیرید
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:18 فروردین 1397، 15:30

در نبرد های Conan Exile می توانید از قدرت خدایان کمک بگیرید

الان مدتی می شود که بازی Conan Exile از طریق دسترسی زودرس روی پلتفرم PC و به شکل پیش نمایش روی برنامه Xbox One قرار دارد، اما انتشار کامل بازی مکرراً به تعویق می افتد. این عنوان جهان باز کلی موجود ماورالطبیعه همراه با مکانیک های گوناگون مثل قلعه سازی را برای اولین بار معرفی می کند.
اخیراً، قادر بودیم ساختار پیش انتشار Conan Exile را بررسی نماییم و برخی از سیستم های پیشرفته تر بازی را مشاهده کنیم. در ویدئوی گیم پلی که از بازی منتشر شد شما شاهد مکانیک های محاصره قلعه و طیف گسترده ای از نبرد های پر هیجان هستید.

Conan Exileچیزی که در ویدئوی گیم پلی بازی بسیار جلب توجه می کند نمایشی از تیمی است که باید در مقابل حمله دشمنان از یک قلعه دفاع کنند و برای این هدف از قدرت نیمه خدایان مختلف یاری می گیرند. مواردی که ذکر شد مکانیک های اخیر و زیبای بازی هستند، هرچند هنوز هم الویت اصلی گیم پلی Conan Exiles تمرکز روی بقا، نبرد و ساخت و ساز است.
Conan Exile عنوان جهان باز در سبک بقا می باشد که توسط استودیوی Funcom برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC ساخته و منتشر شده است. بازی در دنیای Conan the Barbarian جریان دارد. شخصیتی که کنترل می کنید توسط Conan نجات پیدا کرده و با جزئیات زیادی قابل شخصی سازی است. بازی در ابتدا قرار بود در میانه سال 2016 منتشر شود. اساسی ترین مکانیک بازی بر پایه بقا در دوران خیالی هایبوریان می باشد. شخصیتی که بازیکنان کنترل می کنند به جرایم متفاوت محکوم به مرگ شده اند و باید باقی عمر کوتاهشان را در بیابانی بی آب و علف سپری کنند.


Conan Exile در تاریخ 8 می (18 اردیبهشت) برای پلتفرم های PS4 ،Xbox One و PC منتشر می شود؛ این اولین باری است که بازی برای بازیکنان PS4 در دسترس قرار می گیرد. قیمت این عنوان روی PC برابر با 30 دلار و روی کنسول ها 50 دلار خواهد بود. اگر Conan Exile را پیش خرید کرده باشید، هنگام انتشار بازی زره Royal Armor را دریافت می کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5

مـــطالب مــــرتبط

دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha