چگونه بروزرسانی بهاره سازندگان ویندوز 10 را نصب کنیم
محمد قربانی
نویسنده:محمد قربانی
ارسال شده در:19 فروردین 1397، 21:00

چگونه بروزرسانی بهاره سازندگان ویندوز 10 را نصب کنیم

بروزرسانی بهاره سازندگان ویندوز 10 مایکروسافت در نهایت برای دانلود در دسترس کاربران قرار گرفت. این اولین بروزرسانی بزرگ مایکروسافت است که در سال جاری میلادی منتشر شده و قابلیت هایی چون تایم لاین (Timeline)، بهینه سازی هایی برای مایکروسافت اج (Microsoft Edge)، بهینه سازی دستیار کورتانا (Cortana)، و دیگر بهینه سازی ها را به همراه دارد. این بروزرسانی احتمالاً طی چند هفته آینده منتشر خواهد شد، بنابرابن همه کاربران به صورت همزمان آن را دریافت نخواهند کرد.
همچنین بروزرسانی بهاره ویندوز 10 با بیشترین سرعت ممکن نصب خواهد شد چرا که مایکروسافت تغییراتی را در آن ایجاد کرده تا اطمینان حاصل کند که بهترین تجربه برای کاربران رقم خواهد خورد.


جوزف کانوی (Joseph Conway) در پست وبلاگی نوشت: «برای رسیدن به این هدف، بخش هایی از کار را طی فازهای آفلاین انجام داده و آن را در فازهای آنلاین قرار دادیم. به دلیل چنین تغییری، میانگین زمان انتشار بروزرسانی پاییزی سازندگان در اکتبر سال گذشته به 51 دقیقه رسید که نسبت به دوره قبل 38 درصد پیشرفت داشته است. ولی به این رقم بسنده نکردیم. برای انتشار بروزرسانی بعدی ویندوز، تلاشمان را دوچندان کرده تا بخش هایی دیگر از عملیات را نیز به فاز آنلاین منتقل کنیم. این موجب کاهش زمان کلی نصب بیلدها به 30 دقیقه شد. این نسبت به بروزرسانی سازندگان پیشین، کاهشی 63 درصدی را نشان می دهد».

ویندوز 10کاربرانی که خواهان نصب این بروزرسانی ویندوز هستند کافی است یکی از دو روش زیر را انتخاب کنند:
روش 1: Windows Insider
1- با استفاده از اپ Settings به برنامه Windows Insider بروید. برای این کار به مسیر Settings > Update and Security >Windows Insider Program بروید.
2- گزینه Just fixes apps and drivers را از منوی باز شده انتخاب کنید.
3- اگر بروزرسانی در کار نبود کامپیوتر خود را ریست کرده و دوباره چک کنید. اکنون نسخه بروزرسانی بهاره سازندگان ویندوز 10 در دسترس قرار خواهد گرفت.
روش 2: Windows Update Assistant
1- مایکروسافت یک ابزار کمکی به نام Update Assistant را برای بروزرسانی در اختیار کاربران قرار می دهد که می توان از آن برای یافتن سریع جدیدترین نسخه ویندوز 10 برای کامپیوترتان استفاده کنید.
2- زمانی که این ابزار را دانلود کردید روی آن دابل کلیک کرده و بروزرسانی ویندوز خود را چک کنید.
3- اکنون ویندوز باید به دانلود جدیدترین نسخه بروزرسانی بهاره سازندگان در پس زمینه بپردازد و آن را نصب نماید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha