با Nametags دوستان خود را راحت تر در اینستاگرام پیدا کنید
طاهره غلامیان
نویسنده:طاهره غلامیان
ارسال شده در:21 فروردین 1397، 10:30

با Nametags دوستان خود را راحت تر در اینستاگرام پیدا کنید

شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار اینستاگرام در حال آزمایش کدهای دوست یابی (یافتن دوستان) اسنپ چت در پلتفرم خود است تا کاربران بتوانند راحت تر دوستان خود را پیدا کنند.
تمایل اینستاگرام به شبیه بودن به اسنپ چت، غیر قابل انکار است. این شبکه اجتماعی که مدت زمان زیادی از تولد آن نمی گذرد، در مدت کوتاه توانسته طرفداران بسیار زیادی پیدا کند و تقریبا می توان گفت اکثر افراد مشهور در هر حوزه ای، در اینستاگرام فعال هستند. تقریبا اکثر ثابلیت ها و ویژگی های اسنپ چت در اینستاگرام وجود دارد، آخرین ویژگی که قرار است به زودی شاهد آن باشیم، امکان راحت‌تر پیدا کردن دوستان در اینستاگرام خواهد بود.
به نقل از وب سایت خبری تک کرانچ (TechCrunch) مدیران اینستاگرام در مصاحبه این که با این منبع خبری داشته اند، تایید کردند که در حال آزمایش ویژگی ای به نام Nametags هستند که امکان یافتن سریع‌تر و راحت‌تر دوستان را به کاربران خواهد داد. Nametags یک کد اسنپ (Snapcodes) است که اسنپ چت از آن استفاده می کند. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا یک لوگوی اختصاصی با استفاده از الگوی ایموجی ها (که می تواند بر اساس سلفی های واقعیت افزوده هم باشد) برای اشتراک گذاری، ایجاد کنید. در حال حاضر، امکان اشتراک گذاری و اسکن کردن Nametags وجود ندارد، اما راز و رمز زیادی هم برای چگونگی استفاده از آنها نیست، کافیست دوربین گوشی هوشمند خود را بر روی Nametags نگه دارید تا بدون تایپ کردن نام شخص یا ارسال درخواست، وی را دنبال (Follow) کنید.
مانند سایر ویژگی ها و قابلیت ها که در مرحله آزمایش هستند، مشخص نیست که آیا Nametags به صورت گسترده مورد استفاده قرار خواهد گرفت یا خیر. اگر اینستاگرام قصد ادامه دادن به مبارزه با اسنپ چت را داشته باشد و بخواهد که در این چالش پیروز شود، احتمالا باید منتظر ارائه رسمی ویژگی Nametags باشیم. احتمالا به زودی شاهد جایگزینی (یا حداقل تکمیل) اسنپ کدهایی که در توییتر و پوسترها هستند با Nametags خواهیم بود. Nametags به شما اجازه می دهد تا راحت تر به دنبال کننده های خود (Followers) اضافه کنید . در ادامه می توانید دموی Nametags را مشاهده کنید:
برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha